Lucas Klamer Garantiemakelaars
"Modern, betrokken, enthousiast, resultaat gericht!"
Bij Makelaardij Lucas Klamer staat uw woonwens centraal. Wij combineren moderne benadering met persoonlijke betrokkenheid om u te begeleiden bij het kopen, verkopen of verhuren van onroerend goed in Groningen. Onze dienstverlening omvat niet alleen de verkoop en aankoop van woningen, maar ook de verhuur van woonruimtes en het beheer van beleggingsobjecten. Wij zijn gespecialiseerd in beleggen en bieden een uitgebreid aanbod dat aansluit...
Actueel woningaanbod
-
- Onder bod
Donderslaan 111
9728KV Groningen
€ 229.000 k.k.
€ 3.694/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Meerpaal 51
9732AC Groningen
€ 235.000 k.k.
€ 2.554/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Top Naefflaan 87
9721VG Groningen
€ 295.000 k.k.
€ 3.041/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Pinksterbloemweg 36
9753HG Haren Gn
€ 299.000 k.k.
€ 3.322/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Vondellaan 40
9721LE Groningen
€ 240.000 k.k.
€ 3.428/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Annastraat 8
9724LG Groningen
€ 215.000 k.k.
€ 6.515/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 33 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
29 reviews op Google
-
Ethyr Eggens
2 -
Factuur DE STEK
10 -
Vondellaan 40
9Prettig contact, heel fijn om deze ervaring bij je te hebben staan als starter! Van harte bedankt Luuk
-
Annastraat 8
10Het contact verliep prima Snelle reacties op onze vragen Voor een vooraf gesproken bedrag heeft ie alles geregeld Energie label etc etc
-
Pedro
10We hebben eerst geprobeerd zonder aankoopmakelaar een huis te kopen, omdat dit na maanden proberen niet lukte kwamen we in contact met deze makelaar. Het contact was zeer prettig. Hij denkt goed mee en geeft goede adviezen. En bij het eerste huis is de koop gelijk gelukt.
-
Witveen 38
-
Peizerweg 0 ong
10Hij heeft jarenlang uitstekend werk verricht. Alles geregeld het was uitmuntend We danken hem hiervoor en raden u aan hem u te Ontzorgen. Want dat doet hij.
-
Jasper van Thuijl
10Taxatie via Lucas Klamer laten doen, erg tevreden over het proces en de snelheid!
-
De Twee Gebroeders 273
10Snelle verkoop, juiste verkoopprijs vastgesteld. Duidelijke communicatie en reageert snel op vragen.
-
Papaverstraat 16
10Een betrouwbare en rustige makelaar met veel kennis van de markt. Geen snelle verkooppraatjes of social media-show, maar gewoon een betrokken NVW-makelaar die je op een deskundige manier helpt bij het (ver)kopen van een huis.