Rijn Makelaars is uw betrouwbare partner voor woningverkoop en -aankoop in Goes en de omgeving. In een regio waar woningmarktkenissen van groot belang zijn, staan wij voor u klaar met passende oplossingen. Onze ervaring en kennis van de lokale markt zorgen voor een geruststellende samenwerking. Wij bieden persoonlijke begeleiding bij zowel de verkoop als de aankoop van uw woning. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Frambozestraat 35
4462EK Goes
€ 499.000 k.k.
€ 2.988/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Westhavendijk 38
4475AD Wilhelminadorp
€ 625.000 k.k.
€ 5.952/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 540 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vedelplein 32
4462MH Goes
€ 649.000 k.k.
€ 4.214/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vedelplein 22
4462MH Goes
€ 659.000 k.k.
€ 4.364/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Oesterbank 9
4465AR Goes
€ 995.000 k.k.
€ 4.146/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 848 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
M.D.de Grootstraat 93
4461WB Goes
€ 265.000 k.k.
€ 2.912/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (39)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
39 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
M.D.de Grootstraat 93
10Hele goede communicatie Niet te formeel alles bespreekbaar Rijn makelaars is absoluut een hele goede makelaar voor de verkoop van een woning
-
Van Hallstraat 12
10Fijne open communicatie, goed beeld van de huizenmarkt, erg kundig en onze woning was snel verkocht!
-
Dreef 14
10Weet waar ze over praat en heel aardig en behulpzaam Is echt een aanrader als je huis wilt verkopen
-
Karel Doormanstraat 54
9Vaak wordt een huis verkocht om een ander huis terug te kopen, net wat groter gaan wonen wanneer bijvoorbeeld kinderen komen, of net wat kleiner gaan worden wanneer iemand wat op leeftijd komt, kortom een leuke en betere situatie. Mijn broer en ik verkochten een huis vanuit een mindere situatie. De rustige en vriendelijke hulp van Debbie heeft goed gedaan. Wordt aangeraden...
-
Hoofdstraat 40
10de makelaar was heel netjes wist heel goed wat mogelijk is en heeft een heel goede indruk van de omgeving ,ik was verrast over haar kennis !
-
Rembrandtstraat 7
10Direct aanspreekpunt, snelle communicatie en actie. Zeer tevreden over het hele traject vanaf vrijblijvend eerste advies tot en met de verkoop.
-
Riet de Kroo
10Debbie Rijn: een fantástische makelaar met verstand van zaken, een groot invoelend vermogen, veel geduld, begrip en hart voor haar zaak! Kortom: ze heeft álles “in huis”! Ik raad haar aan als professioneel makelaar maar vooral als iemand die weet waar ze het over heeft en de kleine details niet uit het hoofd verliest! Dankjewel Debbie!