Van Hell Makelaars
"Voor een ontspannen proces in aankoop en verkoop"
Van Hell Makelaars in Amersfoort staat voor een professionele en geruststellende ervaring bij de verkoop of aankoop van woningen. Onze klanten waarderen onze creatieve oplossingen en de duidelijke afspraken die we maken. Wij combineren vakkennis met een persoonlijke aanpak om zowel de verkoop als de aankoop zo soepel mogelijk te laten verlopen. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel adv...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Anton Mauvestraat 19
3817DL Amersfoort
€ 795.000 k.k.
€ 5.599/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Tenorplaats 5
3816JA Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Claerbeek 23
8242KG Lelystad
€ 439.000 k.k.
€ 4.142/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Velddorp 31
3817KV Amersfoort
€ 1.950.000 ,-
€ 9.028/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Zaaier 152
3833VW Leusden
€ 310.000 k.k.
€ 5.439/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Sint Janskerkhof 49
3811HW Amersfoort
€ 370.000 k.k.
€ 5.441/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (55)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
55 reviews totaal
Funda
41 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Barbara
2Contactformulier ingevuld en later nog een mail gestuurd, maar geen reactie ontvangen. Ik zoek dus een andere makelaar, want dit is zeer amateuristisch.
-
Aldegondestraat 91
10Het was erg fijn contact met Van Hell. Ze denken goed mee, waren realistisch en konden ons goed adviseren, ook als ze vonden dat een huis te duur was voor wat het waard was. Erg fijn, open en eerlijk.
-
Laan van Bovenduist 206
9Aart van Hell is een heel fijne makelaar. Hij brengt veel aandacht, kennis en rust in de verkoop process. Ik zal met hem ook in de toekomst willen werken.
-
Otelloplaats 66
10Dit was niet de eerste keer dat wij deze makelaar hebben uitgekozen, de eerlijkheid, deskundigheid, professionaliteit , maar vooral de integriteit, zou voor iedere verkoper een aanbeveling moeten zijn.
-
Zadel 11
9Aart van Hell heeft ons pareltje gevonden. Met de juiste kennis en deskundigheid wist hij met een goed bod te komen. Het huis wilde we op het laatste moment nog bezichtigen. Zonder enkel probleem had Aart dit voor ons geregeld. Zeer fijn contact gehad.
-
Thijs van Daalen
10Van Hell Makelaars heeft ons zeer goed geholpen bij zowel de aan- als verkoop van onze woning. We schakelden hen op korte termijn in voor de aankoop, waren direct beschikbaar en onze aankoop is in 1 keer gelukt. Ze hebben duidelijk veel kennis van de markt. Zeer professionele en flexibele makelaar. Wij raden Van Hell Makelaars zeker aan.