In de regio Born staat Wagemans Wonen voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met jaren ervaring in de woningmarkt biedt het kantoor een uitgebreid aanbod dat zowel kopers als verkopers van hulp kan zijn. Wij staan voor u klaar met een transparante en professionele aanpak, zodat u zich volledig op uw woonwens kunt richten. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, taxatie en financieel advies aan. Onze werkwijze is gericht op...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ruitersbaan 15
6116AJ Roosteren
€ 525.000 k.k.
€ 4.487/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 3470 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Irisstraat 14
6134XK Sittard
€ 200.000 k.k.
€ 2.247/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Gaarstraat 10
6121HG Born
€ 475.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 446 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Getelberg 15
6121XR Born
€ 275.000 k.k.
€ 3.090/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Medealaan 6
6124AW Papenhoven
€ 359.000 k.k.
€ 2.546/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 433 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Forum 10
6121NR Born
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (115)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
115 reviews totaal
Funda
46 reviews op Funda
69 reviews op Google
-
Beekstraat 43
9Van begin tot eind een heel deskundige begeleiding, waardoor wij als verkopers altijd wisten waar we aan toe waren.
-
Burg. Coonenplein 27
10Heldere communicatie en deelt op voorhand in plan van aanpak, dat schept vertouwen. Ook buiten kantooruren goed bereikbaar
-
Aan de Laadhaven 2
9Duidelijke communicatie en afspraken. Correcte afhandeling van alle bijkomende zaken zoals roerende goederen, notaris etc.
-
Prickhof 19
9Hele fijne makelaar. No nonsense en down to earth. Erg vriendelijk en verstand van zaken. Willy bedankt!
-
Molenstraat 35 I
9Geen bijzonderheden te melden. Contact is prima verlopen en voor zover ik kan overzien ook een juiste selectie van kandidaat-huurders toegepast. Uitwerking van concept huurovereenkomst is ook prima verlopen.
-
Kerkweg 72
8Uitgebreide intake, mooie foto's, korte lijntjes, goed communicatie, realistisch. Fijn om mee te werken en komt afspraken na.
-
Vrijheerenberg 27
9Hij is vriendelijk en eerlijk en legt het heel goed uit wat er staat te gebeuren. Ik wil Dhr Wagenmans bedanken voor de goede hulp en het fijne samenwerken.
-
Heinz Colberts
10Allereerst de rust die uitstraalt, daarnaast erg prettig in omgang en deskundig. Goed netwerk van profesionals, waar naar verwezen wordt. Dank voor de samenwerking
-
Op de Hoef 10
9Dhr. Wagemans is de rust zelve. Neemt alle tijd en heeft ons prima ontzorgt. Door deskundige adviezen en prima netwerk is de verkoop van ons huis soepeltjes verlopen. Deze makelaar zou ik zeker aanbevelen!