Kopen met Kijken Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Lelystad. In een markt die steeds complexer wordt, bieden we jou gerichte hulp bij het kopen of verkopen van je woning. Onze focus ligt op transparantie, betrokkenheid en lokale kennis om jouw wensen én doelen te realiseren. We specialiseren ons in aankoop en verkoop, met een sterke nadruk op persoonlijk advies en ondersteuning. Onze werkwijze is geri...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Moerasorchidee 31
8245JW Lelystad
€ 645.000 k.k.
€ 4.108/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Galjoen 29 19
8243LA Lelystad
€ 345.000 k.k.
€ 3.026/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tjalk 33 9
8232ME Lelystad
€ 385.000 k.k.
€ 3.702/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 212 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Waterwijzer 118
8224AS Lelystad
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Moerasorchidee 13
8245JW Lelystad
€ 675.000 k.k.
€ 3.879/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Vecht 34
8223DC Lelystad
€ 350.000 k.k.
€ 3.070/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
31 reviews op Google
-
Maxx
10Fatima is een zeer gemotiveerde en deskundige makelaar met uitstekende kennis van de lokale woningmarkt. Ze communiceert helder, denkt actief mee en neemt de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Haar betrokkenheid zorgt ervoor dat je je als klant echt gehoord en goed begeleid voelt. Ze is goed bereikbaar en reageert snel en adequaat op vragen en berichten. Dankzij haar waardevolle adviezen en praktische tips kun je met vertrouwen belangrijke beslissingen nemen. Met Fatima aan je zijde kun je met een gerust hart je woning kopen of verkopen. Een betrouwbare en professionele makelaar die ik van harte aanbeveel.
-
Waterwijzer 78
10Fatima is een zeer gemotiveerde en deskundige makelaar met uitstekende kennis van de lokale woningmarkt. Ze communiceert helder, denkt actief mee en neemt de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Haar betrokkenheid zorgt ervoor dat je je als klant echt gehoord en goed begeleid voelt. Ze is goed bereikbaar en reageert snel en adequaat op vragen en berichten. Dankzij haar waardevolle adviezen en praktische tips kun je met vertrouwen belangrijke beslissingen nemen. Met Fatima aa…
-
Mohamed Farhani
10 -
Sai Ganesh mekala
10Uitstekende makelaarsservice met gedegen marktkennis. De makelaar werkte efficiënt, hield me bij elke stap op de hoogte en kwam precies na wat beloofd was. De verkoop werd snel en voor een goede prijs afgerond. Een betrouwbare professional die de branche echt kent.