Bouwman Makelaardij staat voor persoonlijke betrokkenheid en deskundigheid in Appingedam en de omgeving. Wij begrijpen uw wensen en situatie, zodat we u gericht kunnen begeleiden bij het kopen of verkopen van uw woning. Onze drie aanspreekpunten staan voor een kortere lijn en directe toegang tot onze expertise. Wij combineren jarenlange ervaring met een persoonlijke aanpak om u te helpen bij elke stap van het proces. Onze kennis van de...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Klaverweide 13
9932JA Delfzijl
€ 269.500 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Marcus Buschstraat 163
9934GK Delfzijl
€ 275.000 k.k.
€ 2.619/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder optie
Ripperdastraat 39
9936BB Farmsum
€ 199.500 k.k.
€ 2.494/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder optie
Hoofdweg 176
9626AK Schildwolde
€ 369.500 k.k.
€ 2.842/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 511 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder optie
Koningin Julianalaan 49 B
9934EC Delfzijl
€ 169.500 k.k.
€ 2.493/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder optie
Jan van Galenstraat 35
9934HB Delfzijl
€ 179.500 k.k.
€ 2.331/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (12)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
12 reviews totaal
12 reviews op Google
-
Anous Ha
2Probeer in contact te komen voor een woning, maar het telefoonnummer is niet in gebruik. Mail gestuurd en tot nu toe nog geen antwoord.
-
Anne Wester
10 -
Klaas Kooistra
10 -
Carola Bouwman
10 -
M Kluter
2 -
Ina Nolden
10 -
jan Gorter
10Erik Bouwman is een top makelaar van het begin tot het eind. Hij heeft veel kennis, zakelijke, en zeer vriendelijk. Een echte aanrader.
-
Onno Bosman
10 -
Chris
10Erg goede makelaar. Komt zijn afspraken na en je weet waar je aan toe bent. Een echte aanrader.
-
Theresia Mulder
10Een hele goeie makelaar
-
Bob koelman
10 -
Lars
10