Verbrugge Makelaardij Oosterhout
"Slimme marketing. Jouw huis snel en goed verkocht!"
Verbrugge Makelaardij is sinds 45 jaar actief in de regio Oosterhout en Raamsdonksveer. In het centrum van Oosterhout, aan de Gasstraat 42, heeft het kantoor zich gevestigd sinds 2018. Hier werken niet alleen makelaars, maar ook hypotheek- en verzekeringsadviseurs samen, zodat klanten onder één dak alle benodigde hulp krijgen. Ingrid Timmer en Teun Brouwers zijn bekend als betrouwbare contactpersonen voor de inwoners van Oosterhout. Onz...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nonnenveld 21
4901ZP Oosterhout
€ 559.000 k.k.
€ 4.582/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Linthorst-Homanlaan 1
4908DL Oosterhout
€ 837.000 k.k.
€ 5.694/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 558 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Vinkenslag 36
4901AP Oosterhout
€ 869.000 k.k.
€ 5.267/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 860 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Aurorastraat 8
4902PX Oosterhout
€ 450.000 k.k.
€ 4.167/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Hertogenlaan 366
4902AZ Oosterhout
€ 259.000 k.k.
€ 4.980/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Eksterstraat 7
4901BA Oosterhout
€ 409.000 k.k.
€ 3.098/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 179 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (63)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
63 reviews totaal
Funda
52 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Mauritsstraat 16
8Prima verloop van de verkoop, ondanks dat de eerste koper een week voor de overdracht de koop annuleerde werd er direct snel gehandeld waardoor er binnen 5 dagen een nieuwe bezichtiging en daarmee een nieuwe verkoop is gesloten.
-
Hertogenlaan 366
10Het contact met de makelaar was goed. Regelmatig nam zij de stand van zaken met mij door betreffende de verkoop. Alles was prima geregeld.
-
Bronkhorst 44
9De makelaar was heel makkelijk benaderbaar, deed wat ze beloofde en benaderde ons op sympathieke wijze. Ook de adviezen van de financiële man waarderen we zeer: we hebben er veel van geleerd en hij was altijd voor vragen bereikbaar.
-
Joey Burg
10Goede verkoopmakelaars bij Verbrugge. Goed geprijst ten opzichte van de andere makelaars en ook zeer goede ondersteuning in het algehele proces ontvangen. Wilde ook geen bonus of iets anders ontvangen. Zeer integere medewerkers en altijd netjes en aardig. Ik ben zeer tevreden. Sommige makkelaars zij echt haaien, dus fijn dat het ook goed kan.
-
Prof. Rommehoek 20
9Contact met makelaar super goed . Alles goed verlopen . Zie beoordeling hierboven . I.v.m. het aantal karakters deze regel .
-
Krommebeemd 55
8De advertentie bevatte initieel veel fouten. Meer doortastendheid is gewenst tijdens de verkoopperiode, afspraken werden niet altijd nagekomen. Goede ervaring met de verkoop en afhandeling.