Van der Horst Vastgoed Makelaars
"Enthousiast, eigentijds en ervaren!"
Van der Horst Vastgoed Makelaars uit Nijkerk staat voor een persoonlijke en betrouwbare aanpak in de vastgoedwereld. Wij combineren ervaring met enthousiasme om u te ondersteunen bij de aankoop, verkoop of huur van uw woning. Onze specialisatie ligt in het begeleiden van klanten bij complexe transacties, zoals monumenten, herbestemming en beleggingen. Wij zijn er voor u met een breed aanbod van diensten, van taxaties tot veilingen. Onze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vastenburghof 14
3862EZ Nijkerk
€ 1.050.000 ,-
€ 5.385/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 525 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zuiderzeeboulevard 83
3751HC Bunschoten-Spakenburg
€ 895.000 k.k.
€ 7.336/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Langestraat 35
3861BM Nijkerk
€ 1.895.000 k.k.
€ 4.656/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 407 m²
- Perceeloppervlakte
- 1864 m²
- Slaapkamers
- 9
-
- Verkocht
Vastenburghof 10
3862EZ Nijkerk
€ 1.150.000 ,-
€ 5.837/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 1452 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Groenestraat 19
3861CL Nijkerk
€ 389.000 k.k.
€ 5.403/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Havikenhof 39
3862LP Nijkerk
€ 495.000 k.k.
€ 4.091/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 259 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
Ton van de Pol
10Zeer professioneel geholpen bij de aankoop van onze woning
-
Viviënne Willemsen
10 -
Eric Bos
10Van der Horst Makelaars Nijkerk hebben wij in de hand genomen voor de verkoop van de woning van onze zus. Deze makelaar en zijn team zijn serieus en denken aan hun klant. De communicatie is prima en zijn zorgen voor de juiste afloop.
-
G.H. van Hout
10Jan is een man van zijn woord, professioneel en to the point! TOP
-
Geert Drost
10Tijdens het verkopen van ons huis ontzettend goed geholpen. Ik heb de aanpak van Van der Horst makelaars als realistisch en vakkundig ervaren. Er worden geen gouden bergen beloofd, maar continu wordt er op basis van de situatie een mooi plan afgesteld. Mocht ik ooit weer een huis verkopen in Nijkerk, dan zou ik dit weer door van der Horst laten doen.
-
Boterbloem 5
10Vd Horst (Jan) kent de huizenmarkt van Nijkerk goed. Er wordt snel en met veel aandacht gehandeld (no nosense). Het hele traject van prijs bepalen tot verkoopmoment is zorgeloos, alles wordt goed geregeld met daarbij goede en adequate communicatie. Afronding, het tekenmoment op kantoor, als je daarvoor kiest, is informeel en geeft beide partijen een goed gevoel. Kortom, een zeer ervaren makelaar met een vriendelijke professionele aanpak.
-
Kotter 32
6Was een gemakkelijke verkoop dus geen uitzonderlijk prestatie verricht maar wel prima werk geleverd.