Bij Rosenberg Van Leusden Makelaars combineren we meer dan 30 jaar ervaring met een moderne en persoonlijke aanpak op de Utrechtse woningmarkt. Als NVM-makelaar kennen we de stad, de wijken en de actuele markt tot in detail. Wij adviseren u gericht bij het kopen, verkopen of taxeren van een woning. Succesvol verkopen begint met een duidelijke strategie. Wij ontwikkelen voor u een persoonlijk plan, gebaseerd op actuele marktdata en sterk...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Eduard Verkadelaan 37
3584GS Utrecht
€ 400.000 k.k.
€ 6.349/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 5
3581PM Utrecht
€ 975.000 k.k.
€ 7.992/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Boekdrukkersgilde
3994XT Houten
€ 625.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- —
- Perceeloppervlakte
- 602 m²
- Slaapkamers
- —
-
- Beschikbaar
Balistraat 19
3531PS Utrecht
€ 550.000 k.k.
€ 6.707/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 54 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Eikstraat 3
3581XJ Utrecht
€ 550.000 k.k.
€ 7.143/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 89 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Telderslaan 15
3527KD Utrecht
€ 300.000 k.k.
€ 4.412/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (70)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
70 reviews totaal
Funda
70 reviews op Funda
-
Bartóklaan 60
9Voordat we ons appartement te koop zetten, hebben we met drie makelaars gesproken. RvL was veruit de meest enthousiaste, positieve en behulpzame. Hun aanpak bij de verkoop van het appartement en hun voorspelling van de verkoopprijs zijn de beste gebleken. We zijn erg blij dat we voor hen hebben gekozen.
-
Bladstraat 7
9Zowel verkoop als aankoop met RVL gedaan. Fijne makelaarspartij die goed met je meedenkt en oprecht betrokken is.
-
Gildstraat 1
10Vanaf het eerste moment van contact, tot aan de overdracht: alles is tot in de puntjes verzorgd door Niels en zijn collega's van RVL makelaars. Alle beloftes zijn waargemaakt en de door Niels voorgestelde verkoopstrategie werkte enorm goed. Speculatie die we hebben gedaan tijdens ons eerste gesprek bleek allemaal super realistisch. Ik heb zelden zo'n positieve ervaring gehad, dikke 10 voor RVL makelaars!
-
Goedestraat 33
8Rosenberg & Van Leusden heeft ons uitstekend geholpen met de zoektocht naar een nieuw huis. Makelaar is goed bereikbaar, betrouwbaar en kosten zijn transparant.
-
Lage Hoeve 2
10Egon Rosenberg heeft ons enorm geholpen. Hij heeft veel kennis van zijn vak, meedenkend en altijd bereikbaar. Hij heeft top werk geleverd.
-
Kastanjestraat 7
9Een prettig bedrijf dat snel kan schakelen en samenwerkt met deskundige derden voor foto’s en energielabel. Daarnaast goede marktkennis, uitstekende partij om mee te werken.