Aelmans Driessens Makelaars
Aelmans Driessens Makelaars staat voor persoonlijk advies en uitstekende kennis van de lokale markt. Onze medewerkers zijn goed op de hoogte van de huizenmarkt in Beek en omgeving, waardoor we jou betrouwbaar kunnen begeleiden bij de verkoop, verhuur of aankoop van een woning. Bovendien bieden we taxaties en hypotheekadviezen aan, zodat je elke stap van de woonreis met vertrouwen kunt maken. Als NVM-makelaar voldoen we aan hoge kwalitei...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Steenstraat 44
6176CM Spaubeek
€ 235.000 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 223 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Molenberg 22
6191KM Beek
€ 420.000 k.k.
€ 5.060/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 383 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Irenestraat 8
6191AV Beek
€ 299.000 k.k.
€ 2.769/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 402 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Seipgensstraat 4
6164HP Geleen
€ 369.000 k.k.
€ 2.976/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Agnes Printhagenstraat 28
6161EK Geleen
€ 345.000 k.k.
€ 2.018/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Marie Koenenstraat 15
6191BT Beek
€ 365.000 k.k.
€ 3.802/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Burg Strijkersstraat 29
9Zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor * Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. * Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Helderheid m.b.t. eigen kostenplaatje. * Nakomen van afspraken tijdens het gehele verkooptraject.
-
Pater Kusterspad 20
10Aelmans Driessen heeft ons van dag een zeer vakkundig begeleid bij de verkoop. Wij willen de heer John Driessen bedanken voor alles wat hij voor ons heeft gedaan.
-
Looiwinkelstraat 30
10Zeer prettig, open contact. Alles heel vlug en correct afgerond. Zeer tevreden, we zullen, als er ooit een volgende keer komt, weer voor deze makelaar kiezen
-
Kennedystraat 37
9John Driessen en ondersteuner Tess Glaesmaekers waren toegankelijk en gelukkig informeel in benadering en communicatie.
-
Oranjesingel 16
10No nonsense benadering in een overspannen markt. Doen wat werd beloofd en dat samen met een feilloze communicatie gedurende het hele traject.
-
Henri Hermanslaan 420
10Prettige onderlinge communicatie. Gelijk reactie bij vragen. Appartement goed en snel verkocht. Zou aelmans driessens bij ieder ander durven aanraden.
-
Doctor Schaepmanlaan 57
9Betrokken en deskundige makelaar, mooie brochure van de woning, goed contact via groepsapp en telefoon