Jenneskens Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning in de regio Cuijk. Wij begripvol begeleiden u bij elke stap van de woningmarkt, zodat u met vertrouwen kunt kiezen of verkopen. Onze expertise ligt in het combineren van marktkennis met een klantgerichte aanpak. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, taxaties, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, flexibel en gericht op uw wensen. Met c...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Grotestraat 90 b
5431DM Cuijk
€ 325.000 k.k.
€ 4.643/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Wegedoorn 116
5432ER Cuijk
€ 368.000 k.k.
€ 3.345/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 184 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beenhouwersplein 5
5441BV Oeffelt
€ 499.000 k.k.
€ 3.590/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 404 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Polkastraat 41
6544RE Nijmegen
€ 385.000 k.k.
€ 4.278/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Dr vd Broekstraat 2
5431TT Cuijk
€ 390.000 k.k.
€ 3.482/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Buizenberg 25
5434SP Vianen NB
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
T
10Zeer prettige adviseur die ruim de tijd neemt om alle documenten, vragen en opties door te nemen. Wanneer iets niet duidelijk was, kreeg ik snel een reactie. Daarnaast gaf de adviseur bij nieuwe documenten of wijzigingen altijd aan dat dit via mail, telefoon of in persoon besproken kan worden zodat er altijd een passende manier van communiceren is. Zeker aan te raden!
-
Gruttohorst 6
10Het was zoals altijd top had dit met niemand anders willen doen ze heeft ons super geholpen in deze moeilijke tijd
-
Robijnlaan 76
10Kundige makelaar, met veel ervaring. Eerlijk en goed bereikbaar. Zeer tevreden. Duidelijk uitleg en vriendelijk.
-
Sam de geest
10Al vanaf 2019 een tevreden klant bij Jenneskens. Ze hebben ons geholpen met de aankoop van ons huis, verzekeringen en nu lening voor de verbouwing. Iedereen is daar zeer vriendelijk, snel met handelen en weten waar ze het over hebben. Zeker aan te raden om je door Jenneskens te laten helpen!
-
Robijnlaan 51
10Na ruim 20 jaar klant te zijn bij Jenneskens Makelaardij en Assurantiekantoor ben ik opnieuw positief verrast door de uitstekende service en persoonlijke begeleiding die ik heb ontvangen. Bij de aankoop van mijn nieuwe woning en de verkoop van mijn huidige huis werd ik bijzonder goed ondersteund door Josée. Haar betrokkenheid, deskundigheid en heldere communicatie hebben het hele proces soepel en prettig laten verlopen. Kortom, ik ben uiterst tevreden over de dienstverlening van…