Hans Janssen Makelaars Grave
"Jouw volgende stap begint hier!"
Een huis kopen of verkopen is een belangrijke keuze die je toekomst beïnvloedt. Daarom is het belangrijk om met een makelaar te werken die niet alleen ervaring heeft, maar ook begrip toont voor jouw wensen en situatie. Bij Hans Janssen Makelaars combineren we jarenlange ervaring met een moderne, persoonlijke aanpak. Vanaf 1 januari is deze vestiging onderdeel van Hans Janssen Makelaars, met dezelfde lokale kennis en vertrouwde mensen, m...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Essinklaan 3
5361JT Grave
€ 385.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 252 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Prinsenstal 30
5361GK Grave
€ 839.000 k.k.
€ 4.635/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Waterput 52
5432MP Cuijk
€ 549.000 k.k.
€ 3.327/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Infirmerie 15
5361EL Grave
€ 375.000 k.k.
€ 5.068/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Karstraat 19
5451AW Mill
€ 550.000 k.k.
€ 3.416/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 427 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Silenus 37
5432MG Cuijk
€ 425.000 k.k.
€ 3.795/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (74)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
74 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Een funda gebruiker
2Heel weinig contact vanuit de makelaar zelf. Had er zelf, mijn inziens, heel weinig verstand van. Liet ons herhaaldelijk in de steek. Vertelde niet de waarheid wat wij diverse keren konden achterhalen. Heel triest we zijn erg geschrokken van hun werkwijze en zijn er echt niet gelukkig van geworden. En zullen hun echt NIET aanbevelen.
-
Hans Buitenhuis
8De samenwerking was prettig. De medewerksters reageerden altijd vriendelijk en behulpzaam wanneer ik hen iets vroeg.
-
Fleur
10 -
Wim Bekker
10Onze eerste en enige ervaring met WOON makelaars (later Hans Janssen Makelaars Grave) was van het begin tot het einde helemaal top. Vanaf de aanmelding in het kantoor aan de Rogstraat voelde het meteen al vertrouwd, alle items, van foto's maken tot de oplevering en overdracht verliep allemaal naar wens. Wij kunnen deze makelaardij aan iedereen aanbevelen.
-
Heijtmorgen 40
8Goede inschatting over de serieuziteit van kijkers; te hoge inschatting van opbrengst; goede presentatie op funda; goede communicatie
-
Martin Rzyski
10Uitstekend geholpen bij koop en verkoop van ons huis. Aan te raden!
-
Graafschedijk 26
9De contacten waren zakelijk en tegelijkertijd prettig. Spontaan werd er met ons meegedacht en de adviezen waren goed. Daarnaast was de bereidheid om tot snelle oplossingen te komen groot.
-
Andoornweg 56