Prins NVM Makelaars
"Thuis in Woonwensen!"
Prins NVM Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Maassluis en de omgeving. Met ruim 50 jaar ervaring op de lokale woningmarkt adviseren wij klanten bij zowel de aankoop als verkoop van hun woning. Wij leggen veel nadruk op een realistische prijsstelling en zorgen ervoor dat uw huis goed in beeld komt bij potentiële kopers. Door middel van professionele communicatie en actieve promotie zetten wij alles in om...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Buis 147
3144GC Maassluis
€ 275.000 k.k.
€ 5.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Pieter Schimstraat 8
3141VL Maassluis
€ 300.000 k.k.
€ 4.110/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 53 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zuiddijk 10
3143AS Maassluis
€ 700.000 k.k.
€ 4.487/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nachtegaallaan 28
3145CK Maassluis
€ 450.000 k.k.
€ 3.488/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Haven 44
3143BD Maassluis
€ 525.000 k.k.
€ 3.523/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Noordvliet 44 RD
3142CM Maassluis
€ 650.000 k.k.
€ 4.577/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (68)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
68 reviews totaal
Funda
49 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Govert van Wijnkade 11 RD
10Ik heb het contact als zeer fijn ervaren. Vanaf het begin taxatie woning en daarna het advies en de bemiddeling. Alles in duidelijke taal, geen moeilijke woorden enz.
-
Ar Eckhardt
10 -
Henriëtte Bosmanslaan 27
9Fijn contact met de makelaar Dhr. Prins betreft de verkoop, contact tijdens het proces naar alle tevredenheid, zeer vriendelijk en behulpzaam behandeld door Diana. Ik raadt dit Makelaars kantoor zeker aan 👍🏼
-
Deniece Brouwer
2Wij hebben helaas een zeer negatieve ervaring gehad met Prins Makelaars tijdens de aankoop van ons huis. Er waren meerdere onjuiste en tegenstrijdige informatiepunten over de woning en toen wij hierachter kwamen werden onze klachten weggewuifd en niet serieus genomen en later werden we (onze advocaat) zelfs genegeerd. De woning werd o.a. 11 procent groter werd gepresenteerd. Bewust, want later bleek dat ze wel een meetrapport hadden (deze dook op tijdens onze taxatie, en dat is enorm schrikken gezien de invloed van m2 op woningwaarde). We waren al gewaarschuwd door bekenden dat deze makelaar zeer onbetrouwbaar is en helaas is dit waar gebleken. Uiteindelijk is er gelukkig een financiële overeenkomst bereikt maar de stress van de juridische nasleep is ons niet in de koude kleren gaan zitten. Als je toch interesse hebt in een woning die bij Prins Makelaars te koop staat raden we je aan om alles wat deze makelaar zegt driedubbel te checken of een aankoopmakelaar in te schakelen. Om positief af te sluiten: inmiddels wel blij met ons eerste huis!