Expat & Real Estate B.V.
"Dé expatmakelaar van Den Haag en omgeving"
Expat & Real Estate B.V. is een makelaarskantoor gevestigd in Den Haag dat zich richt op de wisselende behoeften van expats en lokale klanten. Met een sterke focus op transparantie, professionaliteit en persoonlijke aandacht, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van uw eigendom. In Den Haag, een stad met veel culturele en economische mogelijkheden, staan we voor u klaar om uw vastgoeddoelen te realis...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kazernestraat 56 A
2514CV Den Haag
€ 825.000 k.k.
€ 5.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Breitnerlaan 80
2596HD Den Haag
€ 975.000 k.k.
€ 6.019/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hongarenburg 156
2591XD Den Haag
€ 399.000 k.k.
€ 4.290/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Klaverweide 112
2272BW Voorburg
€ 445.000 k.k.
€ 3.904/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Hoge Prins Willemstraat 172
2584HX Den Haag
€ 520.000 k.k.
€ 5.714/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Johannes Camphuijsstraat 189
2593CM Den Haag
€ 549.000 k.k.
€ 5.036/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (319)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
319 reviews totaal
319 reviews op Google
-
PARLEMENT RESIDENCES
10 -
Gönül Mingsar
10We hebben een fantastische ervaring gehad met Barbara van Expat & Real Estate Professionals. Ze was ontzettend aardig, toegewijd en professioneel gedurende het hele huurproces. Ze zorgde ervoor dat alles soepel en stressvrij verliep, reageerde altijd snel en begeleidde ons bij elke stap. We zijn haar erg dankbaar voor haar steun en bevelen Expat & Real Estate van harte aan!
-
Ferry van Oostrum
10Een eerlijke en fantastische ervaring. We zijn super blij met onze nieuwe woning.
-
Fengfeng Mao
8Goede service, een aanrader.
-
Giulia Fiori
10We hebben onlangs via Annette van Expat & Real Estate een woning gehuurd en dat was een fantastische ervaring. Annette was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, en het hele proces verliep heel transparant en soepel. We bevelen hun diensten absoluut aan.
-
Jos Zwetsloot
4 -
Edda Luberti
10Wij hebben een hele goede ervaring met dit bedrijf ,zijn zeer kundig en betrouwbaar .
-
R. K.
10Wij hebben een super ervaring gehad met Expat Real Estate. Zij hebben ons eerst geholpen met de verhuur van ons appartement en dat verliep van begin tot eind uiterst professioneel. De communicatie was helder, vriendelijk en snel en we werden bij elke stap goed op de hoogte gehouden. Toen we later besloten om het appartement te verkopen, was het voor ons vanzelfsprekend om opnieuw met Expat Real Estate samen te werken. Dankzij hun deskundigheid, persoonlijke betrokkenheid en eerlijke advies verliep ook de verkoop soepel en succesvol.