Slütter en Wichgers Makelaardij en Assurantiën BV
Slütter en Wichgers Makelaardij en Assurantiën BV staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Zutphen en de omgeving. Wij zijn er voor u met een duidelijke aanpak, transparante communicatie en een sterke focus op uw wensen. Wij adviseren vanuit de optiek van heldere en persoonlijke dienstverlening, waarbij uw belangen centraal staan. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een doordachte aanpak, zodat u met vertro...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
J. P. Heijestraat 10
7204DC Zutphen
€ 325.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Heeckerenlaan 27
7203BB Zutphen
€ 595.000 k.k.
€ 4.343/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Eikenlaan 4
7251LT Vorden
€ 500.000 k.k.
€ 4.385/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 334 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Berkenlaan 353
7204EN Zutphen
€ 250.000 k.k.
€ 3.571/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
J. P. Heijestraat 41
7204DB Zutphen
€ 215.000 k.k.
€ 2.945/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
De Waarden 243
7206GG Zutphen
€ 395.000 k.k.
€ 3.692/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
19 reviews op Google
-
Frans Rozendal
2PAS OP: Deze makelaar heeft in de verkoopbrochure een foutief en té hoog m2 vloeroppervlakte genoemd waardoor we als kopers zijn benadeeld. Nu blijkt dat hij er maar liefst 10% naast zat.
-
P. M
4Ik ben niet tevreden over dit bedrijf. De communicatie is slecht, mocht er zich iets voor doen, dan moet je lang wachten tot er actie ondernomen wordt en als er een fout wordt gemaakt en je belt daar netjes over op, dan wordt er met de vinger naar elkaar gewezen en weten ze van niks.
-
Carien Tuller
10Fijne en kundige makelaar voor de verkoop van onze woning. Zeker een aanrader!
-
nel van ojik
10 -
Hennie Kappert
10Gewoon fijne mensen, doen alle moeite voor de klant!
-
A E
2NOOIT MEER DEZE MAKELAAR. Ik ben erg teleurgesteld en geschrokken over de manier waarop deze makelaar een huis aan ons heeft verkocht. Er zijn verborgen gebreken ontstaan en spullen zijn meegenomen, ondanks dat dit is afgesproken dat deze zouden blijven. De communicatie was ook zeer slecht en we voelden ons niet goed geïnformeerd tijdens het hele proces. Ik raad ten zeerste af om ooit nog met deze makelaar in zee te gaan.
-
Karin Wiegmann
10Voor
-
Johan Kooren
4Weinig huizen te koop
-
michael pollmann
4 -
john hurles
10 -
Marinus Maquine
10 -
M De Kleijn
2 -
Ronald Penders
8 -
peter p.vdheiden@hotmail.com
10 -
PijnigeR NL
6 -
Jolanda van Meerten
10 -
Tessa Van Eck