Nieboer Makelaars staat sinds 1974 voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Noordoost-Groningen. Met vestigingen in Winschoten, Veendam en Appingedam bieden wij oplossingen voor zowel particulieren als bedrijven. Onze ervaring en lokale kennis laten zich zien in elke transactie, waarbij we vanuit uw perspectief adviseren. Wij luisteren naar uw wensen en zorgen ervoor dat onze expertise op maat is voor elke klant. Ons team van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Verlengde Hoofdstraat 2
9693AB Bad Nieuweschans
€ 159.000 k.k.
€ 1.674/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Afschrijver 22
9611MH Sappemeer
€ 249.500 k.k.
€ 2.626/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 264 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Beukenlaan 67
9674CB Winschoten
€ 239.500 k.k.
€ 3.236/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ds.B.J.Aderstraat 17
9688RK Drieborg
€ 159.500 k.k.
€ 1.505/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hofstraat 12
9671KN Winschoten
€ 249.500 k.k.
€ 2.803/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Provincialeweg 121
9677PC Heiligerlee
€ 780.000 k.k.
€ 3.900/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 2660 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (147)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
147 reviews totaal
Funda
71 reviews op Funda
76 reviews op Google
-
Bovenburen 175
10We hebben vaker met Nieboer samen gewerkt en zoals altijd is ons huis snel verkocht. Goede en zeer professionele makelaar echt een aanrader.
-
Angela Bonnema
10Zoals altijd bij Nieboer is ons huis snel verkocht. Goede makelaar zeker een aanrader.
-
Haven Zuidzijde 19
9Deskundig, goeie communicatie . Duidelijk. Na een bezichtiging mag het wel minder gehaast. Laat ook ruimte voor vragen
-
Danel Grem
10We raden Nieboer Makelaars Winschoten zeker aan. De communicatie verloopt erg prettig: duidelijk, snel en altijd vriendelijk. Vragen worden ook snel en helder beantwoord. 5 sterren!
-
Warnder K
10Mijn huis is verkocht via Nieboer Makelaars Winschoten, fijne makelaar, zeer vriendelijk en ze nemen de tijd en zeer behulpzaam. Ik zou deze makelaar aanbevelen.
-
jacob de Vries
10Nieboer makelaars hebben kennis van de markt. Ze zijn creatief en denken mee om je te verkopen woning goed mogelijk op de markt te brengen en eventueel bij te stellen. Ze zijn met elkaar betrokken bij de verkoop en kennen ook de woning als of het de eigen woning zou zijn. Voor ons een hele fijne gewaarwording. We willen ze bedanken voor de fijne samenwerking tijdens de verkoop van onze woning in Noordbroek. Fam. De Vries
-
Hoofdstraat 40
10Prima makelaar. Op de hoogte van de markt met huizen die voor meerdere doeleinden te gebruiken zin.