Onze ervaring en toewijding zorgen ervoor dat je elke stap van de koop- of verkoopproces met zekerheid doorloopt. Of je nu op zoek bent naar een nieuw huis of je huidige woning wilt verkopen, wij staan voor je klaar met persoonlijke aandacht en professionele begeleiding. Wij luisteren naar jouw wensen en helpen je op maat, net zoals wij zelf graag geholpen zouden willen worden. Met een duidelijke visie en doordachte strategie ondersteun...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Musselweg 73
9584AB Mussel
€ 675.000 k.k.
€ 3.293/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 990 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Onder bod
Gietermond 2
9503PJ Stadskanaal
€ 249.000 k.k.
€ 2.541/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 1045 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Dwarssplitting 1
9502CA Stadskanaal
€ 359.000 k.k.
€ 2.393/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 521 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Bakovensweg 1
9545TJ Bourtange
€ 389.000 k.k.
€ 3.325/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 787 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Ommelanderwijk 125
9644TC Veendam
€ 299.000 k.k.
€ 2.336/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 513 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Biesboschlaan 16
9501PN Stadskanaal
€ 199.500 k.k.
€ 2.625/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
37 reviews op Google
-
christian apperlo
10We hebben 2 huizen verkocht, hierbij zijn we uitstekend geholpen door makelaar Gert de Roo, ik zou hem ten zeerste aanbevelen bij de verkoop van je huis, hij is heel duidelijk, nuchter, je weet precies wat je aan hem hebt! Christian Apperlo & Leontiena Poelman
-
Tussenkamp 20
9Contact liep verder goed.Mijn verwachtingen zijn uit gekomen.En is gewoon hele fijne makelaar en fijn dat alles onder 1 dak is👌
-
Ring 130
10De makelaar was heel goed in zijn vak wij zijn zeer tevreden over hem! Super gedaan en heel erg bedankt
-
Ken Man
10Voor onze verbouwing hebben we een taxatieaanvraag gedaan bij Regiomalelaar. Gert heeft voor ons de taxatie gedaan voor een hypotheek verhoging. Hij is snel, nauwkeurig en professioneel. Fijne communicatie en snelle afhandeling. Gert denkt vanuit de klant, bij hem ben je geen nummer. Zeker een aanrader!
-
Lorenzo Kapel
10 -
Brugstraat 38
8Een makelaar die de markt goed én eerlijk kent. Een kantoor dat samenwerkt met de verkopende partij, goed luistert en openstaat voor overleg. De bezichtigingen verliepen soepel en professioneel. Van meerdere kijkers kregen we terug dat ze de bezichtiging als prettig en positief hebben ervaren. Na de kijkdagen, toen de biedingen binnen waren, zijn we goed begeleid. Er was ruimte voor overleg en eigen inbreng, wat we als zeer prettig hebben ervaren. Kortom, zoekt u een betrokke…