Van Aalst Makelaars & Taxateurs staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Den Haag. Wij zijn actief in de regio Haaglanden en staan voor jou klaar met expertise, transparantie en een duidelijke route naar succesvolle aankoop of verkoop van woningen. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is gericht op duidelijke communicatie, heldere afspraken en persoonlijke begeleiding. Wij zijn geac...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jan de Wittstraat 22
2613TR Delft
€ 395.000 k.k.
€ 7.315/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- 56 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Blaricumseplein 29
2574SP Den Haag
€ 450.000 k.k.
€ 5.625/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
3e Joan Maetsuyckerstraat 228
2593ZS Den Haag
€ 430.000 k.k.
€ 5.443/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Paradijsstraat 105
2275EM Voorburg
€ 730.000 k.k.
€ 5.703/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Sportlaan 692
2566MP Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
De Carpentierstraat 39
2595HC Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 5.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Mesdagstraat 108
9Prima contact, betrokken, heel goed bereikbaar, heel mooi resultaat. Prettig in de omgang. Behulpzaam.
-
Kristel Sjouw
10Claudio heeft het verkoopproces van onze woning begeleid en iedere stap was tot in de puntjes geregeld. Claudio is sympathiek, altijd bereikbaar en niets is hem teveel. Het is duidelijk dat hij zijn vak verstaat en er veel plezier in heeft. Wij kunnen Van Aalst Makelaars en Taxateurs van harte aanbevelen!
-
Theemsstraat 32
9Goed, persoonlijk contact met Claudio. Mooie fotopresentatie gemaakt. Goede begeleiding van het verkoopproces en afhandeling verkoop. PS. Ook goede begeleiding bij de aankoop ons nieuwe huis.
-
Aniek van der Zanden
10Afgelopen jaar heb ik met de hulp van Claudio als aankoopmakelaar een prachtig appartement in Den Haag kunnen bemachtigen. Claudio heeft mij gedurende het gehele aankoopproces volledig ontzorgd. Hij is deskundig, betrouwbaar en prettig in de communicatie. Ik had me geen betere aankoopmakelaar kunnen wensen!
-
van Leeuwenstraat 108
10Heel snel en soepel contact; duidelijke informatie voorafgaand en tijdens het proces; zeer deskundig
-
Michael van Splunter
10Claudio is een hele vriendelijke en kundige makelaar die ons in alle stappen van het traject heeft ondersteund! Wij zouden hem zeker aanraden voor zijn goede aanpak en het goede gevoel dat hij ons gaf in een toch wel voor de leek ingewikkeld verkoop proces.