Lengers Housing
In Nigtevecht staat Lengers Housing voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw verkoopdoelen. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een geruststellende partner bij uw woningtransactie. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Onze werkwijze is transparant, gedetaille...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Gooise Kant 87
1104MM Amsterdam
€ 625.000 k.k.
€ 6.010/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 107 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Lauriergracht 164 3
1016RV Amsterdam
€ 1.175.000 k.k.
€ 10.043/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Reitdiepstraat 12 4
1079MA Amsterdam
€ 500.000 k.k.
€ 8.064/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Nieuwevaart 101
1018ZM Amsterdam
€ 575.000 k.k.
€ 8.582/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Rookmelderstraat 74
1019VS Amsterdam
€ 310.000 k.k.
€ 8.857/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Van Suchtelen van de Haarestraat 28 K
1068GV Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.459/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (106)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
106 reviews totaal
Funda
57 reviews op Funda
49 reviews op Google
-
Ingo Linneweber
10Super aardig allemaal
-
Bertelmanplein 4 H
10Ik ben zeer tevreden over de samenwerking met Jacqueline. Ze is flexibel en heeft duidelijk kennis van de markt.
-
Uiterwaardenstraat 40 2
10Jacqueline is een zeer deskundige hardwerkende makelaar. Doordat ze goed luistert naar je wensen komt ze al snel met goede opties die bij jou aansluiten. Binnen een paar weken heeft ze ons aan een mooi huis in Amsterdam geholpen, voor een zeer goede prijs. Ze is altijd goed te bereiken en ze gebruikt haar grote netwerk ook voor andere dingen zoals hulp bij verbouwingen. Kortom, een hele grote aanrader als je een huis wil kopen op de verhitte markt!
-
Alberdingk Thijmstraat 28 2
9Een hele fijne betrokken makelaar. Denkt echt mee. Achteraf bleek mijn appartement nogal wat verborgen gebreken te hebben waarin hij me ook heel goed heeft bijgestaan en nog altijd doet. Absoluut aan te raden.
-
Looiersgracht 118
10Ik wens iedereen een makelaar als Ivo: Professioneel en betrouwbaar, uitstekende communicatie. Reageert snel, denkt vooruit en houdt je steeds goed op de hoogte. Attent in de details en scherp in de onderhandelingen. Dankzij deze aanpak een vlot en prettig traject gehad.
-
Kanaalstraat 170 1
9Ik kan Ivo zeker aanraden! Na drie maanden zelf bezichtigingen doen en zoeken, had ik binnen 1,5 week met Ivo mijn huis gevonden. Wat een verademing om niet alles meer zelf te hoeven regelen. Ivo is een doorpakker met humor en toevallig ben ik ook nog eens bij hem in de straat gaan wonen 🙂 Wil je iemand die snel en vakkundig is, dan moet je bij Ivo zijn!