Adriaanssen makelaardij
"Verstand van huizen. Hart voor mensen!"
Adriaanssen Makelaardij in Wormerveer staat voor betrouwbare hulp bij de verkoop, aankoop of taxatie van een woning. Wij begrijpen dat verhuizen een belangrijk moment is en zorgen ervoor dat je op de juiste manier wordt begeleid. Vanaf ons kantoor aan de Marktstraat bedienen we de regio Zaanstad met professionaliteit en persoonlijke aandacht. Wij nemen je situatie serieus, geven objectief advies en helpen je bij het stellen van priorite...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schakelplein 3
1521RX Wormerveer
€ 390.000 k.k.
€ 4.535/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hogendijk 5
1506AC Zaandam
€ 650.000 k.k.
€ 5.118/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Faam 22
1506EK Zaandam
€ 900.000 k.k.
€ 5.172/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Igor Strawinskystraat 29
1544MC Zaandijk
€ 465.000 k.k.
€ 4.009/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Luttik Oudorp 39
1811MT Alkmaar
€ 600.000 k.k.
€ 5.714/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Nieuweweg 24
1531AE Wormer
€ 625.000 k.k.
€ 4.310/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
34 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Nieuweweg 24
10Nicole is een zeer ervaren en kundige makelaar die mij gedurende het gehele verkoopproces met zorg en aandacht heeft begeleidt!
-
Fröbelstraat 3
8Duidelijke en heldere afspraken. Denkt mee en ik ben zeer tevreden. Ik zou zeker weer gebruik maken van de diensten indien nodig.
-
Krokusstraat 10
10Vanaf het eerste gesprek tot aan de uiteindelijke verkoop was alles helder, deskundig en uitstekend begeleid. Eenmaal Nicole ingeschakeld , hadden we geen omkijken meer. Het proces verliep vlot en transparant. Ik zou Adriaanssen makelaardij aan iedereen aanbevelen. Adriaanssen makelaardij heeft ons 3 jaren terug bijgeleid bij de aankoop van onze woning en nu bij de verkoop van een ander woning. Wij zijn zeer tevreden.
-
Westzijde 213 F7
10Nicole Adriaanssen heeft ons fantastisch begeleid met het zoeken en aankopen van een huis. Nicole is erg deskundig en kan goed meedenken en adviseren op basis van je persoonlijke situatie en voorkeuren. Het proces van bezichtigen tot uiteindelijk tekenen bij de notaris wordt goed begeleid en je wordt zo goed als 'ont zorgt'. Ook hebben wij goede adviezen gekregen over het uitbrengen van een bod, waardoor we uiteindelijk een droomhuis voor een goede prijs hebben aangekocht. …
-
Arisstraat 3
9Nicole is vriendelijk en duidelijk. Ze heeft ons prima begeleid bij de verkoop van onze woning en aankoop van de nieuwe. Er is veel contact zowel telefonisch als via Whatsapp en dat werkt erg prettig.