Magister Makelaars is uw betrouwbare partner voor de verkoop van uw woning in Heemskerk en omgeving. Wij staan voor transparantie, lage tarieven en een professionele benadering die u zekerheid geeft over het verkoopproces. Onze ervaring en toegewijde team zorgen voor een soepele verkoop, zonder onnodige kosten of verborgen tarieven. Wij bieden een duidelijk en open verkooptraject met vaste, lage pakketprijzen inclusief BTW. Onze werkwij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
C.H. Moensstraat 36
1942EC Beverwijk
€ 425.000 k.k.
€ 3.795/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Woude 36 d
1489NC de Woude
€ 850.000 k.k.
€ 2.862/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 297 m²
- Perceeloppervlakte
- 990 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Dalenbeek 25
1945NB Beverwijk
€ 279.000 k.k.
€ 4.810/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Zwarte Venstraat 7
1911TN Uitgeest
€ 595.000 k.k.
€ 3.742/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Burgemeester van Nienesstraat 11
1911CR Uitgeest
€ 625.000 k.k.
€ 3.742/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Steenhouwerskwartier 17
1967KD Heemskerk
€ 429.000 k.k.
€ 5.571/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Dalenbeek 25
10Een hele fijne makelaar die ons goed heeft geholpen en goed heeft geadviseerd! We hebben er weinig omkijken naar gehad, alles was tiptop geregeld en het contact was ook heel fijn! Helemaal top dus!
-
Zwarte Venstraat 7
10Snel, accuraat en deskundig. Dat is, kort samengevat, de dienstverlening van Magister Makelaars. Marloes heeft ons bijgestaan bij de verkoop van ons huis en bij de aankoop van onze nieuwe woning. Beide trajecten naar volle tevredenheid en tegen een scherp tarief.
-
Koningshof 17
10We zijn ontzettend blij dat we voor Marloes / Magister gekozen hebben. Ze is ontzettend kundig, vriendelijk en behulpzaam en verkoopt je huis met veel toewijding. Oprecht(e) topdienstverlening!
-
Brederodestraat 16
10Marloes is een top makelaar, ze is goed bereikbaar, denkt mee en heeft veel kennis. Heel erg blij mee!
-
Amstelstraat 46
10Marloes is een zeer kundig en professionele makelaar. Eerlijk en betrouwbaar en doet wat ze belooft. Marloes is altijd bereid om alle antwoorden te geven, zelfs al is het weekend. Ik heb de samenwerking met Magister Makelaars als bijzonder prettig ervaren en zal haar van harte aanbevelen. Marloes, ontzettend bedankt voor alles. Supergoed geregeld
-
Rijksstraatweg 15 A
10Zeer tevreden over deze makelaar en de begeleiding tijdens de verkoop van mijn huis. Goed bereikbaar, denkt mee, heeft kennis van zaken en is realistisch. De manier waarop zij in deze verschrikkelijke huizenmarkt voor transparantie zorgt en niet mee gaat in alle spelletjes maakt dat ik deze makelaar bij iedereen aanraad.