Karssen Makelaars
"Karssen Makelaars verkoopt!"
Bij Karssen Makelaars doen we ons vak met overtuiging. Onze kennis van Zwolle en de omgeving is diep, en we kijken naar elke klant als een partner in verkoop. Wij helpen u niet alleen met de verkoop van uw huis, maar zorgen ervoor dat het op een professionele en transparante manier gebeurt. Onze aanpak is volledig, verzorgd en full-service, zodat u zich geen zorgen hoeft maken over de details. Onze dienstverlening is duidelijk en helder...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Mr P J Oudlaan 5
8014ZR Zwolle
€ 474.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bonkenhavestraat 104
8043TC Zwolle
€ 449.500 k.k.
€ 3.746/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Straussplein 52
8031AD Zwolle
€ 239.000 k.k.
€ 4.426/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Rembrandtlaan 35
8021DD Zwolle
€ 399.000 k.k.
€ 4.866/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 112 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Marterveld 41
8017ME Zwolle
€ 675.000 k.k.
€ 4.655/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 413 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Mr P J Oudlaan 41
8014ZR Zwolle
€ 915.000 k.k.
€ 4.668/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 575 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (106)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
106 reviews totaal
Funda
82 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
Menno Zeebregts
10Super fijne ervaring bij Carlijn, ze reageert snel en uitgebreid. Zeker een aanrader.
-
Willemsvaart 1 1204
10Carlijn is erg actief, deskundig en de communicatie was snel. Het was een prettige samenwerking, bedankt!
-
Poldermolenpad 10
10Zowel bij de aankoop als verkoop van ons apartment en huis zijn we ontzettend tevreden. Allemaal heel snel gegaan. We zijn zeer tevreden dat alles zo goed en snel is gegaan .
-
Nieuw-Guineastraat 6
10Contact met Ilse was van begin tot eind zeer prettig en professioneel. Veel kennis en ervaring, aanrader!
-
Celebesstraat 3
10Niet voor niets dat deze makelaar voor de derde keer een woning van ons mag verkopen. Het zijn vriendelijke dames die niet alleen naar de markt kijken maar ook naar de wensen van de verkoper. Een absolute aanrader.
-
Hogenhofstraat 10
10Zowel bij de aankoop als verkoop van ons huis gebruik gemaakt van Karssen makelaars. Ilse heeft kennis van zaken. Dat merk je aan alles. Daarnaast is ze ook nog eens een fijn mens om mee samen te werken. Je gunt iedereen zo’n betrokken makelaar!
-
Does 3
8Contact was heel aangenaam. Nadat een potentiële koper was afgehaakt was ze vol vertrouwen en dat vertrouwen gaf ze me me ook! Een topper!!
-
Rozeboomlaan 5
8Zeer deskundig contact, prettig in de omgang. Echt een makelaar die het goede gevoel geeft en zich betrokken opstelt.