Tulp Makelaars thuisinwonen
Tulp Makelaars thuisinwonen staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groningen. Wij helpen u van advies tot droomhuis, met aandacht voor uw wensen en behoeften. In de regio Groningen zijn wij actief en geëngageerd, met een sterke focus op de lokale markt. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw voordeel. Wij zijn gecertificeerd me...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zwanestraat 2 2b
9712CL Groningen
€ 562.500 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Joachim Altinghstraat 11
9724LT Groningen
€ 295.000 k.k.
€ 4.538/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Kleine Sophiastraat 17
9724AW Groningen
€ 169.000 k.k.
€ 3.380/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- 75 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Bekemaheerd 27
9737PP Groningen
€ 339.000 k.k.
€ 2.801/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Kuifeend 51
9781ZH Bedum
€ 539.000 k.k.
€ 3.327/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Het Noorderlicht 14
9801WP Zuidhorn
€ 449.000 k.k.
€ 3.401/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Bekemaheerd 27
10Goed contact, altijd bereikbaar en snel kunnen schakelen waarnodig. Duidelijke afspraken en heldere taal Tulp Makelaars Thuisinwonen was/is voor ons een Topteam!
-
Laan van de Iemenhees 574
10Goede communicatie, denken met je mee en hebben verstand van zaken. Rezon en zijn collega's zijn toppers! Zeker een aanrader!
-
Patrijspoort 55
10Alles naar behoren. Vakkundig, overleg mogelijk, dienstverlening top! Geen poespas en echt een toegankelijke makelaar. ALtijd bereikbaar en geen vraag raar.
-
Scheperweg 27
9Eerlijk advies, goed bereikbaar, topservice en een goed luisterend oor voor de wensen van de klant. Een absolute aanrader!
-
Bijvoetstraat 33
10Super makelaar, erg tevreden. Zeer behulpzaam, enthousiast en houden zich aan afspraken. Erg fijn om met ze samen te werken.
-
Spieghelstraat 58
10Heel erg goed geholpen bij de aankoop van mijn eerste huis. Fijne communicatie en snelle reacties!
-
Eckhartstraat 28
10Top! Snel contact. Zelfs in het weekend als dit nodig was. Houd zich aan afspraken. Super begeleiding.
-
Boumaboulevard 399
10Het was van begin tot eind perfect. Ik ben erg te spreken over Rezon. Hij is een deskundige vakman! Het hele proces was hij duidelijk, geduldig, doortastend en dat alles met een mooi gevoel voor humor
-
Bordewijklaan 137
10De makelaar was goed bereikbaar. Kraakhelder en duidelijk in wat er moest en ging gebeuren. Hij heeft verstand van zaken en is super sociaal