Bovenij Makelaars
"Uw makelaar met hart voor huizen én voor u."
Een huis kopen of verkopen is een beslissing die weinig in uw leven voorkomt, maar wel van groot belang is. Daarom staat mijn ervaring in de Amsterdamse makelaardij centraal, zodat ik u op een persoonlijke en betrouwbare manier kan begeleiden. Mijn aanpak is direct en transparant, zonder overbodige stappen of communicatie via meerdere medewerkers. Bij Bovenij Makelaars leg ik de nadruk op uw wensen en behoeften. Of u nu op zoek bent naa...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Noorder IJdijk 89
1023NT Amsterdam
€ 875.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Kamperfoeliestraat 9
1121AT Landsmeer
€ 595.000 k.k.
€ 4.648/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Bestevâerstraat 129 2
1056HL Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 9.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Veenbesstraat 13
1036LP Amsterdam
€ 825.000 k.k.
€ 6.066/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Van Hogendorpstraat 118 H
1051BV Amsterdam
€ 595.000 k.k.
€ 10.085/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Marco Polostraat 47 2
1057WD Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 10.312/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
37 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Marco Polostraat 47 1
10Super fijn in de omgang, behulpzaam en complimenten over de werkzaamheden! Het persoonlijke contact was erg fijn in de gehele procedure.
-
Willem Dudokhof 205
10We are satisfied with Patricia’s guidance during our recent purchase. Her expertise in the Holland Park market was instrumental for making a proper bid. She was highly accessible throughout the process, providing prompt and clear answers to all our questions. We would recommend her for her professionalism and local knowledge.
-
Roos
10Patricia heeft ons geholpen met de verkoop van ons huis en dit heeft ze helemaal top gedaan! Ze is goed bereikbaar, schakelt snel, heeft goede connecties en heeft veel persoonlijke aandacht voor je. Echt een aanrader!
-
Platenwagenweg 4
9De communicatie verliep erg makkelijk en snel door middel van een groepsapp. De makelaar staat open voor eigen mening mbt vaststellen van de vraagprijs.
-
Kometensingel 313
10Wij vonden Patricia een erg fijne makelaar! Ze is goed bereikbaar en schakelt snel. Door het hele proces heen is ze erg betrokken en heeft ze echt een persoonlijke benadering. Wij raden haar zeker aan!
-
Ooievaarslaan 11
10Hele fijne samenwerking en gericht advies. Zo konden wij het juiste huis voor ons uitzoeken en aankopen. Ik raad BovenIJ Makelaars aan iedereen aan.
-
Schoorlstraat 59
10Patricia is een erg fijne verkoopmakelaar! Ze heeft zeer deskundig advies gegeven en was de beste keuze voor de verkoop van mijn woning in Amsterdam Noord.