Van Diepen Makelaars
"Experts in woongeluk"
Van Diepen Makelaars is sinds ruim twintig jaar actief in de regio Zaanstreek. Patrick van Diepen, oprichter en register makelaar, heeft zijn carrière begonnen met opleidingen en ervaring bij een groot makelaarsbedrijf. De wens om meer betrokken en resultaatgericht te werken, leidde tot de oprichting van zijn eigen kantoor. Vanuit Krommenie biedt hij persoonlijke en betrouwbare begeleiding bij aankoop, verkoop en taxatie van vastgoed. M...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burgemeester Waliglaan 53
1561WV Krommenie
€ 425.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Westzijde 272 K
1506GJ Zaandam
€ 700.000 k.k.
€ 5.882/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zuiderkerkstraat 49
1501NE Zaandam
€ 400.000 k.k.
€ 5.405/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Boschjesstraat 39
1541KE Koog aan de Zaan
€ 500.000 k.k.
€ 4.065/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Kaaikhof 65
1567JP Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 4.587/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder optie
Zuidervaartdijk 31
1561ZE Krommenie
€ 325.000 k.k.
€ 4.276/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (67)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
67 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Kennemerbeek 9
10Door zijn rustige en kundige aanpak, had ik direct vertrouwen in Patrick. Precies wat ik nodig had na een minder fijne ervaring met een andere makelaar. Ik voelde me gezien en gehoord, ipv de zoveelste te zijn in de overvolle agenda van een makelaar... Een huis is niet alleen een onderdak, het draagt ook een heel verleden in zich en heeft daardoor ook emotionele waarde. Patrick voelde dat haarfijn aan. Mijn huis heeft alle aandacht gekregen en is voor een prachtige prijs verkoch…
-
De Achterhoede 16
10Van Diepen heeft mij erg goed geadviseerd in het proces tot verkoop. Welke stappen te nemen, welke extra ondersteuning en ook welk prijsniveau. Hij heeft een enorme betrokkenheid en geeft vertrouwen. Ik beveel hem zeker aan.
-
Vestaplein 32
10Goed en deskundig geholpen door van Diepen makelaars.Voor koop en verkoop van u woning bent u hier op het juiste adres.
-
Iryna Pryima
10De service werd op tijd uitgevoerd, alles is duidelijk en als er vragen zijn, helpt Patrick onmiddellijk. Bedankt voor de hulp.
-
Noorderweg 134 B
10Patrick voldeed aan onze verwachtingen, is kundig, empatisch en meedenkend. Wij zijn ontzettend blij met de wijze van contact en afspraken die Patrick maakte en is nagekomen. Wij raden hem iedereen aan zowel voor aankoop als voor verkoop makelaar.
-
Krokusstraat 12
10Geholpen door een top makelaar , bij de verkoop en aankoop woning.Vooral in deze tijden had ik het niet verwacht om zo snel een andere woning te kunnen aankopen. Dank u makelaar van Diepen.