Saen Garantiemakelaars Koog aan de Zaan
"Verkopen en of aankopen? Samen met Saen!"
Saen Garantiemakelaars staat voor betrouwbaarheid en kennis van de regio. Als lokale NVM-makelaar in de Zaanstreek weten wij de streek als onze broekzak. Met vier vestigingen in één gebied zijn wij goed bereikbaar en toegankelijk voor iedereen die hulp nodig heeft op de huizenmarkt. Ons netwerk is breed, zowel in de regio als landelijk door samenwerking met collega’s van Garantiemakelaars. Onze benadering is persoonlijk en gericht op re...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Stokkenmolen 61
1541WK Koog aan de Zaan
€ 375.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Voorvisser 8
1541XJ Koog aan de Zaan
€ 525.000 k.k.
€ 4.134/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Frans Halsstraat 72
1506LH Zaandam
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Langepad 35 A
1544PS Zaandijk
€ 575.000 k.k.
€ 6.461/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 358 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Leliestraat 23
1541CJ Koog aan de Zaan
€ 430.000 k.k.
€ 3.233/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Verfmolen 4
1541WE Koog aan de Zaan
€ 450.000 k.k.
€ 3.689/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (56)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
56 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
51 reviews op Google
-
Zuideinde 82 B
8Deskundige begeleiding en goed advies bij aankoop van de woning, tevens makkelijk telefonisch berijkbaar.
-
-
2 -
Marcel Loose
10Prima begeleiding gehad bij de verkoop van het huis van mijn moeder. Veel zorg uit handen genomen, wat erg fijn was, omdat ik niet (meer) in de buurt woon.
-
Cromtown
2 -
Lagedijk 23 A
10Geweldige service, zeer kundige makelaar! Veel kennis, zorgvuldig, flexibel, enthousiast en snelle verkoop.
-
odiugh hoorn
8Saen makelaars, een fijn bedrijf om je huis te verkopen. Snel, behulpzaam en vakkundig. Een pluim voor Coen die ons erg goed heeft bij gestaan. Nicoline Hoorn-Gruijs
-
Oskar Wit
10Zeer goed geholpen tijdens de aankoop van ons nieuwe huis. Vervolgens hebben ze ook ons huis verkocht. Fijn in de communicatie en zeker aan te raden!
-
Sophie Hartel
10geweldig geholpen met de verkoop van mijn huis! Dank daarvoor! Echt een aanrader om met ze samen te werken!
-
Jacques en Marja Kooi
10Wij hebben ons appartement in Purmerend verkocht via Saen Garantiemakelaars. Wij zijn super tevreden over de gehele gang van zaken. Wij raden deze makelaar aan!!
-
Koen ten Harmsen van der Beek
10Uitermate professioneel geholpen bij de verkoop van mijn woning. Het contact met de makelaar verliep heel prettig. Ik zou deze makelaar zeker aanbevelen.
-
E. G.
2Helaas hadden we een teleurstellende ervaring met de makelaar die ons het huis liet zien, Coen. We waren wat laat voor de bezichtiging, maar hadden van tevoren gebeld en ons was verzekerd dat dit geen probleem zou zijn. De stagiaire met wie we contact hadden, was beleefd en behulpzaam, maar Coen was onbeleefd en onvriendelijk. Hij liep niet eens met ons mee door het huis en we voelden ons ongemakkelijk om vragen te stellen omdat hij gehaast en chagrijnig was. Al met al was het een onaangename ervaring en het heeft een negatieve indruk achtergelaten van het makelaarskantoor en zelfs van het huis zelf. Echt vreselijk.