ERA Master Makelaars
"Kwaliteit vraagt om de hand van de meester"
ERA Master Makelaars staat voor kwaliteit en persoonlijke begeleiding in de makelaardij. In Leerdam is ons kantoor actief met een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze expertise ligt niet alleen in de woningmarkten, maar ook in commercieel vastgoed zoals winkels, kantoren en bedrijfspanden. Onze dienstverlening is uniek vanwege de nadruk op styling en presentatie van woningen. Bente, onze colle...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Julianastraat 1 b
4141AH Leerdam
€ 375.000 k.k.
€ 4.464/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hoogstraat 64 p
4141BD Leerdam
€ 315.000 k.k.
€ 6.848/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 28 d
4141AW Leerdam
€ 279.000 k.k.
€ 7.971/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Oostwal 1
4141CL Leerdam
€ 279.000 k.k.
€ 8.206/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 34 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Huttenmeesterstraat 15
4142SL Leerdam
€ 575.000 k.k.
€ 4.137/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Noordwal 1 b
4141BL Leerdam
€ 310.000 k.k.
€ 6.327/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Jasmijnstraat 9
10Bente en Wim stonden altijd klaar tijdens de verkoop van het huis. Met hun persoonlijke aanpak, duidelijke uitleg en oprechte betrokkenheid voelde alles vertrouwd. Ze namen alle zorgen uit handen en zorgden voor een soepel proces en een prachtig resultaat.
-
Ooievaarlaan 2
10Ik ben ontzettend tevreden over de begeleiding bij de aankoop van mijn nieuwe woning. Mijn makelaar was deskundig, altijd goed bereikbaar en dacht echt met mij mee. Dankzij de duidelijke uitleg en prettige communicatie verliep het hele aankoopproces soepel en zonder stress. Ik voelde me goed begeleid van begin tot eind, daarom geef ik ze met volle overtuiging een 10!
-
Viswater 61
10Wim en Bente hebben geholpen bij de aankoop van onze nieuwe woning. Hebben een duidelijke strategie afgesproken en die hebben ze toegepast met een beter resultaat dat wij hadden durven dromen.
-
Achterdijk 51
10Wat een fijn contact met de makelaar die je met raad en daad deskundig bijstaat. Zowel met de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis.
-
Noordwal 54 a
10Het contact met de makelaar gaat soepel en ze zijn zeer behulpzaam en deskundig . Ze staan altijd klaar voor je als je ergens om vraag.
-
Dimmerlaan 64
9We hebben ons gezien, gehoord en begrepen gevoeld. Open en eerlijke communicatie. Zeer tevreden over deze makelaar. Wij zullen deze makelaar met veel plezier aanbevelen bij anderen.