Gouwestad Makelaardij
"De leukste weg naar een nieuw thuis!"
Gouwestad Makelaardij is een jong en actief kantoor dat zich specialiseert in de verkoop van woningen en onroerend goed in de regio Waddinxveen. Sinds 7 jaar staat het kantoor bekend als full service, waarbij alle stappen van de koop of verkoop worden afgehandeld. Het kantoor heeft twee locaties: aan de Zuidplaslaan en aan de Noordkade in Waddinxveen. De verkoopborden van Gouwestad Makelaardij zijn vaak te zien in de omgeving. Het kanto...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zuidkade 6 O
2741JA Waddinxveen
€ 435.000 k.k.
€ 5.370/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Korenakker 47
2743ER Waddinxveen
€ 450.000 k.k.
€ 4.455/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Rodenburg 25
2804WL Gouda
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zuidplaslaan 74
2743CZ Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Passage 40
2741GN Waddinxveen
€ 275.000 k.k.
€ 4.508/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Tuinbouwweg 31
2742KN Waddinxveen
€ 895.000 k.k.
€ 5.114/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (112)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
112 reviews totaal
Funda
64 reviews op Funda
48 reviews op Google
-
Jari Brenda
10Wij zijn ontzettend onder de indruk over hoe betrokken deze makelaardij is, in het bijzonder Leon. Weet waar hij over praat, kiest de juiste strategie voor je woning. Wij zouden iedereen aanbevelen om deze makelaardij te kiezen voor het verkopen van jou huis! Bedankt Gouwestad Makelaardij, en uiteraard Leon, die altijd voor ons klaar stond bij vragen!
-
Schuberthof 69
10Wij hebben het contact met de makelaar als heel prettig en persoonlijk ervaren. Er word meegedacht en uit handen genomen als dat gewenst is. Wij zouden deze makelaar zeker aanraden.
-
Schuberthof 61
8vriendelijk geholpen en goede tips gekregen ,.en ze hebben naar onze wensen geluisterd ,en gebruikt.
-
Ganzerik 8
10Zeer goede ervaring met deze makelaar. Heldere communicatie en deskundig, realistisch advies. Professioneel en prettig in de samenwerking.
-
Niels van Rekom
10 -
Dogan Kucukakin
2Wij hebben via deze makelaar een bedrijfspand aangekocht in Almere (een nieuw bouwproject) , maar helaas is onze ervaring zeer teleurstellend verlopen. Het pand zou volgens afspraak in december 2025 worden opgeleverd. Inmiddels is het februari en is het werk nog steeds niet volledig afgerond. Daarnaast heeft er geen correcte en volledige oplevering plaatsgevonden. Wat wij extra zorgelijk vinden, is dat de parkeerplaatsen pas in oktober 2026 worden opgeleverd. Dit is nooit duidelijk gecommuniceerd en staat ook niet vermeld in de koopovereenkomst. Dit soort essentiële informatie mag je als koper wél verwachten. Tot overmaat van ramp is onze contactpersoon inmiddels niet meer bereikbaar, wat de communicatie en afhandeling nog lastiger maakt. Ons advies aan anderen: wees extra voorzichtig wanneer je met deze makelaar in zee gaat, zeker bij nieuwbouwprojecten. Er worden veel beloftes gedaan, maar in de praktijk wordt daar weinig van waargemaakt. Zorg dat alle afspraken zwart op wit staan en laat je goed juridisch adviseren