Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs Hoogezand
"Ook 's avonds op afspraak beschikbaar!"
Brandsma De Jong makelaars & taxateurs heeft zijn oorsprong in Makelaardij Brandsma, een bedrijf dat is opgebouwd door Marten Brandsma uit een echte familietraditie. Het bedrijf is oorspronkelijk als Assurantiekantoor opgericht in Ezinge en omgeving, maar heeft zich later gericht op de makelaardij. Tegenwoordig is het kantoor gevestigd in Delfzijl, Uithuizen, Hoogezand en Zuidbroek. In Groningen werkt het onder de naam Lagro | Ebens mak...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bartholomeus vd Helststr 113
9601CC Hoogezand
€ 187.500 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Lutherse Kerkstraat 73
9611JL Sappemeer
€ 237.500 k.k.
€ 2.932/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Triton 12
9602EK Hoogezand
€ 350.000 k.k.
€ 2.692/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 223 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burg v Roijenstr Oost 4 f
9602CJ Hoogezand
€ 437.500 k.k.
€ 3.872/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Stationsweg 39
9601BH Hoogezand
€ 225.000 k.k.
€ 2.368/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bilderdijklaan 68
9602AM Hoogezand
€ 250.000 k.k.
€ 3.012/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (40)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
40 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
van Heemskerckstraat 22
9goed geregeld. houdt me op de hoogte van de voortgang.
-
Buitensingel 91
9Onze makelaar bij Brandsma| De Jong was Bram Heslinga. Het contact met Bram was vanaf het eerste moment goed. Hij stelde ons op ons gemak omdat wij toch enigszins gespannen waren over de verkoop van ons huis na er 24 jaar gewoond te hebben. Hij legt duidelijk uit wat er de komende tijd gaat gebeuren (foto's maken, advertentie opstellen, aanpassingen in huis, bord in de tuin, plaatsing op Funda) en kwam met een duidelijke planning en prijsstrategie. Bram heeft alle bezichtigingen…
-
Alette Roorda - Winkel
10Goede ervaringen met de altijd sympathieke en meedenkende makelaar Bram Heslinga. Bedankt voor alles!
-
Bartholomeus vd Helststr 81
10Het contact was zeer goed. Dank je wel voor de geweldige en fijne begeleiding. De lijnen zijn kort, snel en goed bereikbaar. Direct antwoord op je vragen.
-
Noorderstraat 261
9Fijne makelaar!! Persoonlijk contact en verstand van zaken. Heeft ons goed begeleid in het verkoop proces.
-
Schoener 46 a
8Mocht wel iets meer, Maar verder prima, Vriendelijk, deskundig, heeft een goede kijk erop, Ik zal ze zeker aanraden
-
Kleinemeersterstraat 147
8Hij heeft ons goed begeleid en zou hem zo weer aanbevelen verder zie ik hem als vriend en makkelijk in omgang
-
Boogschutter 75
10Snelle en correcte acties. Behulpzaam bij het invullen van het formulieren. Wij zouden ze aanbevelen.