ERA Focus makelaars B.V.
In Vlaardingen staat ERA Focus makelaars B.V. voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op service en klantgerichtheid biedt het kantoor uitstekende ondersteuning in de regio. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oosthavenkade 53 E
3134NX Vlaardingen
€ 495.000 k.k.
€ 5.051/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schout 3
3155NH Maasland
€ 675.000 k.k.
€ 4.720/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 231 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Dorpsweg 179 A
3082LL Rotterdam
€ 230.000 k.k.
€ 3.770/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
De Backerstraat 54
2685TB Poeldijk
€ 525.000 k.k.
€ 5.303/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Hammarskjöldlaan 383
2286HL Rijswijk
€ 350.000 k.k.
€ 3.398/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Gerard Wilschutpad 15
3191XJ Hoogvliet Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 4.381/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
2 reviews op Google
-
Gerard Wilschutpad 15
8Het contact met de makelaar verliep goed, tijdens het persoonlijk contact maar ook daarna via whatsapp. De presentatie van de woning op funda zag er mooi uit. De bezichtigingen werden in overleg goed gepland. Duidelijk iemand die zijn vak verstaat.
-
Hammarskjöldlaan 383
10Marcel is prettig om mee te werken ! Komt afspraken goed na en informeert tijdig ons over hoe en wat . Ook de terugkoppeling over de bezoekers hebben wij enorm gewaardeerd. Kortom fijne en prettige makelaar met de nodige kennis en ervaring.
-
Merellaan 47
9Hele fijne ervaring met ERA Focus. Marcel was vanaf moment één erg betrokken en zat er bovenop. Na elke bezichtiging kreeg ik direct feedback, waardoor ik altijd goed op de hoogte was. Hij heeft mij volledig ontzorgd. Absolute aanrader!
-
Petronella Brugsmastraat 22
9Makelaar zowel aankoop als verkoop, heeft alles prima geregeld. Creatief bij bod op nwe. woning door in bod het huisnummer (1415) te verwerken. => €371.415,-
-
Plantage 9
8Het contact verliep uitstekend, en de verwachting ging naar wens. De begeleiding van A t/m Z tijdens het gehele verkoop proces was zeer goed.
-
andre van Houten
10Ik zocht via mail een makelaar! Zij waren de enige die reageerde. Daarom koop en verkoop 2 woningen gegund.
-
Een funda gebruiker