Woonaccent Makelaars Emmen
"WELKOM IN WIJNANDS' WOONKAMER"
Woonaccent Makelaars Emmen staat sinds 2005 voor betrouwbare en persoonlijke hulp op de woningmarkt in Emmen. Ons kantoor ligt op Westerstraat 43, waar het logo van Woonaccent zichtbaar is. Het interieur straalt een warme, stijlvolle sfeer uit met vintage fotolijsten, grote Perzische vloerkleden en een gezellige stamtafel. Het is een plek waar je niet alleen komt voor verkoop of taxatie, maar ook om even te rusten met een kop koffie of...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Boslaan 8
7811GJ Emmen
€ 575.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 665 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Buitenweg 59
7811JZ Emmen
€ 375.000 k.k.
€ 2.907/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 645 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Grauwe Gans 24
7827SW Emmen
€ 315.000 k.k.
€ 2.863/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Holtlaan 1
7824SB Emmen
€ 245.000 k.k.
€ 2.526/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Koereiger 10
7827VL Emmen
€ 589.000 k.k.
€ 3.308/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 630 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
De Blinken 42
7824XE Emmen
€ 245.000 k.k.
€ 2.207/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Laan van de Marel 152
10Richard is en blijft een fijne makelaar. 15 jaar geleden deze woning aangekocht met Richard als aankoopmakelaar en nu voor de verkoop, waarbij het eigenlijk direct voelde als oude bekenden die elkaar na lange tijd weer spraken. Zoek je een makelaar die je echt ontzorgt? Dan ben je hier aan het goede adres. Waar bij ons de bezichtigingen een uitdaging werden door een vertraagde vakantie en wij een week later pas thuis konden komen, sprong Richard fijn in om toch alle bezichtigin…
-
Boskamp 23
10Contact met woonaccent verliep zeer goed. Contact met het kantoor verliep zeer goed. Geen verdere opmerkingen. Huis verkopen in Emmen en omstreken? neem Woonaccent Emmen in de arm inmiddels 2 woningen verkocht van ons met positief resultaat.
-
Mark
10 -
Zuiderkruis 7
10Bij de grootste aankoop in je leven wil je een team zoals woonaccent makelaar Emmen. Empathisch, zakelijk , afspraken nakomen en vertrouwen. Ik raad iedereen dit aan . Volledig ontzorgt zijn met de kennis en kunde van dit team .
-
Emmerweg 2
10Wij hebben Richard Weinands en zijn team de begeleiding laten doen als aan- en verkoopmakelaar en zijn hierover zeer tevreden. Woonaccent Makelaars Emmen hebben wij leren kennen als professioneel, bevlogen, kennis van zaken, aandacht, toewijding en focus op detail waardoor zij het verschil maken bij de aan- en/of verkoop van een woning - echt een aanrader!