- Verkocht
Kerkakkers 17
5131ZG Alphen
€ 349.000 k.k.
€ 3.355/m²
- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 53 verkochte woningen in Alphen
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Alphen of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Alphen. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 82 woningen in Alphen.
5131ZG Alphen
€ 349.000 k.k.
€ 3.355/m²
5131ZB Alphen
€ 387.500 k.k.
€ 0/m²
5131GA Alphen
€ 395.000 k.k.
€ 0/m²
5131AT Alphen
€ 395.000 k.k.
€ 0/m²
5131GH Alphen
€ 527.500 k.k.
€ 0/m²
6626AL Alphen
€ 389.000 k.k.
€ 3.669/m²
5131CX Alphen
€ 450.000 k.k.
€ 3.383/m²
5131ZN Alphen
€ 299.000 k.k.
€ 2.768/m²
5131ZK Alphen
€ 395.000 k.k.
€ 3.062/m²
5131CB Alphen
€ 499.000 k.k.
€ 3.642/m²
6626CD Alphen
€ 475.000 k.k.
€ 3.740/m²
5131CG Alphen
€ 437.000 k.k.
€ 3.936/m²
5131ZG Alphen
€ 399.000 k.k.
€ 3.352/m²
5131AK Alphen
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
5131CB Alphen
€ 585.000 k.k.
€ 3.823/m²
6626AC Alphen
€ 675.000 k.k.
€ 2.102/m²
5131BD Alphen
€ 725.000 k.k.
€ 3.918/m²
5131HK Alphen
€ 385.000 k.k.
€ 3.850/m²
6626AG Alphen
€ 550.000 k.k.
€ 3.846/m²
5131ZG Alphen
€ 345.000 k.k.
€ 2.827/m²
5131BJ Alphen
€ 399.000 k.k.
€ 2.933/m²
5131BX Alphen
€ 525.000 k.k.
€ 3.409/m²
5131GH Alphen
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
6626KB Alphen
€ 945.000 k.k.
€ 5.250/m²
5131CK Alphen
€ 465.000 k.k.
€ 2.924/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 30 makelaars in Alphen.
Zelf je woning verkopen in Alphen? Vergelijk verkoopmakelaars in Alphen of bekijk de beste verkoopmakelaars in Alphen als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Alphen.
De kosten van een makelaar in Alphen verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Alphen kun je 30 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Alphen om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 53 verkochte woningen in Alphen binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Alphen geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Alphen om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Alphen.
Vergelijk de 30 makelaars in Alphen op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Alphen of de top 10 makelaars in Alphen om snel sterke kantoren te ontdekken.