- Verkocht
Frederik Hendrikstraat 130 3
1052JC Amsterdam
€ 535.000 k.k.
€ 9.224/m²
- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 9.289 verkochte woningen in Amsterdam
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Amsterdam of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Amsterdam. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 14.855 woningen in Amsterdam.
1052JC Amsterdam
€ 535.000 k.k.
€ 9.224/m²
1073TR Amsterdam
€ 385.000 k.k.
€ 10.694/m²
1059XS Amsterdam
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.197/m²
1016EE Amsterdam
€ 1.625.000 k.k.
€ 6.605/m²
1091SB Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 8.823/m²
1068SG Amsterdam
€ 335.000 k.k.
€ 7.282/m²
1052SE Amsterdam
€ 850.000 k.k.
€ 11.643/m²
1052SE Amsterdam
€ 795.000 k.k.
€ 10.890/m²
1052SE Amsterdam
€ 795.000 k.k.
€ 10.890/m²
1102VC Amsterdam
€ 340.000 k.k.
€ 4.788/m²
1107JH Amsterdam
€ 325.000 k.k.
€ 5.158/m²
1102VD Amsterdam
€ 280.000 k.k.
€ 5.714/m²
1076KK Amsterdam
€ 675.000 k.k.
€ 10.384/m²
1078KE Amsterdam
€ 650.000 k.k.
€ 9.701/m²
1071GH Amsterdam
€ 600.000 k.k.
€ 9.090/m²
1073CH Amsterdam
€ 560.000 k.k.
€ 10.181/m²
1063MD Amsterdam
€ 475.000 k.k.
€ 5.163/m²
1019HD Amsterdam
€ 650.000 k.k.
€ 4.961/m²
1078CE Amsterdam
€ 600.000 k.k.
€ 6.818/m²
1015CE Amsterdam
€ 489.000
€ 9.226/m²
1078ME Amsterdam
Prijs op aanvraag
1094AE Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 9.883/m²
1077PX Amsterdam
€ 985.000 k.k.
€ 10.824/m²
1011GL Amsterdam
€ 420.000 k.k.
€ 10.000/m²
1066RB Amsterdam
€ 580.000 k.k.
€ 5.178/m²
1018BH Amsterdam
€ 699.000 k.k.
€ 7.853/m²
1061CK Amsterdam
€ 600.000 k.k.
€ 6.818/m²
1011EG Amsterdam
€ 525.000 k.k.
€ 9.722/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Amsterdam.
Recent verkocht in Amsterdam? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Amsterdam, vergelijk verkoopmakelaars in Amsterdam of bekijk de beste verkoopmakelaars in Amsterdam voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Amsterdam.
De kosten van een makelaar in Amsterdam verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Amsterdam om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 9.289 verkochte woningen in Amsterdam binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Amsterdam geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Amsterdam om de markt beter te duiden.