- Verkocht
Schachtstraat 55
6163LH Geleen
€ 239.000 k.k.
€ 2.779/m²
- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 307 verkochte woningen in Geleen
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Geleen of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Geleen. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 427 woningen in Geleen.
6163LH Geleen
€ 239.000 k.k.
€ 2.779/m²
6163JH Geleen
€ 225.000 k.k.
€ 2.961/m²
6163MJ Geleen
€ 389.000 k.k.
€ 3.163/m²
6163TH Geleen
€ 200.000 k.k.
€ 2.197/m²
6163HR Geleen
€ 195.000 k.k.
€ 1.189/m²
6166VX Geleen
€ 325.000 k.k.
€ 1.969/m²
6163LW Geleen
€ 475.000 k.k.
€ 2.794/m²
6161GX Geleen
€ 260.000 k.k.
€ 2.796/m²
6165CA Geleen
€ 319.000 k.k.
€ 3.358/m²
6163AX Geleen
€ 229.000 k.k.
€ 2.662/m²
6165SG Geleen
€ 239.000 k.k.
€ 2.656/m²
6164EG Geleen
€ 250.000 k.k.
€ 2.717/m²
6162KJ Geleen
€ 429.000 k.k.
€ 3.730/m²
6164CC Geleen
€ 285.000 k.k.
€ 2.544/m²
6163EJ Geleen
€ 225.000 k.k.
€ 2.586/m²
6162KG Geleen
€ 259.000 k.k.
€ 3.924/m²
6162BE Geleen
€ 409.000 k.k.
€ 2.639/m²
6165TC Geleen
€ 249.000 k.k.
€ 2.465/m²
6166GK Geleen
€ 298.000 k.k.
€ 2.365/m²
6163EE Geleen
€ 339.000 k.k.
€ 2.338/m²
6163TM Geleen
€ 209.000 k.k.
€ 2.612/m²
6161BX Geleen
€ 175.000 k.k.
€ 2.187/m²
6162KC Geleen
€ 375.000 k.k.
€ 2.697/m²
6166XL Geleen
€ 250.000 k.k.
€ 2.500/m²
6163LR Geleen
€ 275.000 k.k.
€ 3.160/m²
6163KG Geleen
€ 285.000 k.k.
€ 3.392/m²
6165SW Geleen
€ 375.000 k.k.
€ 3.261/m²
6166AR Geleen
€ 450.000 k.k.
€ 2.711/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 65 makelaars in Geleen.
Recent verkocht in Geleen? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Geleen, vergelijk verkoopmakelaars in Geleen of bekijk de beste verkoopmakelaars in Geleen voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Geleen.
De kosten van een makelaar in Geleen verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Geleen kun je 65 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Geleen om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 307 verkochte woningen in Geleen binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Geleen geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Geleen om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Geleen. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Geleen.