- Verkocht
Iikmoune 17
8401SV Gorredijk
€ 248.500 k.k.
€ 0/m²
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 88 verkochte woningen in Gorredijk
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Gorredijk of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Gorredijk. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 119 woningen in Gorredijk.
8401SV Gorredijk
€ 248.500 k.k.
€ 0/m²
8401CD Gorredijk
€ 249.500 k.k.
€ 0/m²
8401MV Gorredijk
€ 697.500 k.k.
€ 0/m²
8401WB Gorredijk
€ 232.500 k.k.
€ 3.229/m²
8401CZ Gorredijk
€ 609.000 k.k.
€ 2.671/m²
8401SW Gorredijk
€ 238.500 k.k.
€ 2.620/m²
8401DS Gorredijk
€ 329.500 k.k.
€ 3.831/m²
8401XB Gorredijk
€ 415.000 k.k.
€ 3.051/m²
8401MP Gorredijk
€ 685.000 k.k.
€ 3.277/m²
8401NK Gorredijk
€ 409.500 k.k.
€ 2.748/m²
8401RR Gorredijk
€ 245.000 k.k.
€ 2.474/m²
8401RE Gorredijk
€ 375.000 k.k.
€ 2.300/m²
8401RD Gorredijk
€ 310.000 k.k.
€ 2.952/m²
8401BW Gorredijk
€ 125.000 k.k.
€ 2.118/m²
8401BM Gorredijk
€ 249.500 k.k.
€ 3.282/m²
8401XG Gorredijk
€ 375.000 k.k.
€ 2.697/m²
8401XP Gorredijk
€ 409.500 k.k.
€ 3.384/m²
8401MK Gorredijk
€ 595.000 k.k.
€ 4.311/m²
8401CG Gorredijk
€ 259.500 k.k.
€ 2.337/m²
8401SR Gorredijk
€ 281.000 k.k.
€ 2.701/m²
8401EA Gorredijk
€ 275.000 k.k.
€ 3.313/m²
8401BL Gorredijk
€ 349.000 k.k.
€ 3.455/m²
8401WX Gorredijk
€ 325.000 k.k.
€ 2.241/m²
8401SM Gorredijk
€ 425.000 k.k.
€ 3.125/m²
8401WB Gorredijk
€ 225.000 k.k.
€ 2.922/m²
8401AG Gorredijk
€ 575.000 k.k.
€ 3.911/m²
8401ME Gorredijk
€ 415.000 k.k.
€ 3.705/m²
8401VP Gorredijk
€ 345.000 k.k.
€ 2.923/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 28 makelaars in Gorredijk.
Recent verkocht in Gorredijk? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Gorredijk, vergelijk verkoopmakelaars in Gorredijk of bekijk de beste verkoopmakelaars in Gorredijk voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Gorredijk.
De kosten van een makelaar in Gorredijk verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Gorredijk kun je 28 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Gorredijk om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 88 verkochte woningen in Gorredijk binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Gorredijk geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Gorredijk om de markt beter te duiden.