- Verkocht
Duinroosstraat 12
2225RX Katwijk
€ 575.000 k.k.
€ 5.227/m²
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 354 verkochte woningen in Katwijk
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Katwijk of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Katwijk. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 450 woningen in Katwijk.
2225RX Katwijk
€ 575.000 k.k.
€ 5.227/m²
2223BW Katwijk
€ 1.050.000 k.k.
€ 5.556/m²
2224GX Katwijk
€ 895.000 k.k.
€ 5.327/m²
2221JV Katwijk
€ 415.000 k.k.
€ 5.608/m²
2225CP Katwijk
€ 445.000 k.k.
€ 6.267/m²
2224JD Katwijk
€ 389.000 k.k.
€ 5.118/m²
2225HV Katwijk
€ 565.000 k.k.
€ 5.000/m²
2224RS Katwijk
€ 495.000 k.k.
€ 5.892/m²
2225CG Katwijk
€ 510.000 k.k.
€ 5.312/m²
2221MD Katwijk
€ 545.000 k.k.
€ 4.224/m²
2225KE Katwijk
€ 465.000 k.k.
€ 5.000/m²
2225KL Katwijk
€ 585.000 k.k.
€ 4.465/m²
2225JV Katwijk
€ 685.000 k.k.
€ 5.000/m²
2224RA Katwijk
€ 895.000 k.k.
€ 5.424/m²
2221EP Katwijk
€ 495.000 k.k.
€ 5.380/m²
2224JW Katwijk
€ 620.000 k.k.
€ 4.732/m²
2224RT Katwijk
€ 489.000 k.k.
€ 6.189/m²
2223SX Katwijk
Prijs op aanvraag
2221WC Katwijk
€ 580.000 k.k.
€ 5.577/m²
2221KB Katwijk
€ 515.000 k.k.
€ 5.722/m²
2224ER Katwijk
€ 450.000 k.k.
€ 4.286/m²
2224HJ Katwijk
€ 375.000 k.k.
€ 5.067/m²
2224VS Katwijk
€ 445.000 k.k.
€ 3.903/m²
2221PZ Katwijk
€ 519.000 k.k.
€ 4.435/m²
2224HJ Katwijk
€ 375.000 k.k.
€ 5.068/m²
2221JB Katwijk
€ 545.000 k.k.
€ 4.780/m²
2224JS Katwijk
€ 385.000 k.k.
€ 5.923/m²
2221JM Katwijk
€ 409.000 k.k.
€ 4.260/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Katwijk.
Zelf je woning verkopen in Katwijk? Vergelijk verkoopmakelaars in Katwijk of bekijk de beste verkoopmakelaars in Katwijk als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Katwijk.
De kosten van een makelaar in Katwijk verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Katwijk om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 354 verkochte woningen in Katwijk binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Katwijk geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Katwijk om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Katwijk.