- Verkocht
Maasveldstraat 22
5943AT Lomm
€ 345.000 k.k.
€ 2.613/m²
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 6 verkochte woningen in Lomm
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Lomm of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Lomm. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 15 woningen in Lomm.
5943AT Lomm
€ 345.000 k.k.
€ 2.613/m²
5943NC Lomm
€ 475.000 k.k.
€ 3.298/m²
5943BM Lomm
€ 459.000 k.k.
€ 3.956/m²
5943AH Lomm
€ 595.000 k.k.
€ 3.362/m²
5943AS Lomm
€ 275.000 k.k.
€ 2.750/m²
5943BH Lomm
€ 429.000 k.k.
€ 3.250/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Lomm.
Zelf je woning verkopen in Lomm? Vergelijk verkoopmakelaars in Lomm of bekijk de beste verkoopmakelaars in Lomm als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Lomm.
De kosten van een makelaar in Lomm verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Lomm om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 6 verkochte woningen in Lomm binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Lomm geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Lomm om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Lomm.
Vergelijk makelaars in Lomm op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Lomm of de top 10 makelaars in Lomm om snel sterke kantoren te ontdekken.
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Lomm. In 2025 waren er 1.070 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 364.000.