- Verkocht
Olmenpad 8
4921DN Made
€ 409.000 k.k.
€ 3.052/m²
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 104 verkochte woningen in Made
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Made of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Made. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 168 woningen in Made.
4921DN Made
€ 409.000 k.k.
€ 3.052/m²
4921VE Made
€ 595.000 k.k.
€ 3.695/m²
4921HD Made
€ 495.000 k.k.
€ 5.265/m²
4921BN Made
€ 610.000 k.k.
€ 4.919/m²
4921CG Made
€ 699.000 k.k.
€ 0/m²
4921HT Made
€ 415.000 k.k.
€ 0/m²
4921AA Made
€ 585.000 k.k.
€ 0/m²
4921CT Made
€ 395.000 k.k.
€ 0/m²
4921ZV Made
€ 500.000 k.k.
€ 0/m²
4921ZZ Made
€ 409.000 k.k.
€ 3.932/m²
4921DG Made
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
4921CV Made
€ 505.000 k.k.
€ 6.234/m²
4921DV Made
€ 695.000 k.k.
€ 5.696/m²
4921BX Made
€ 500.000 k.k.
€ 5.050/m²
4921DS Made
€ 385.000 k.k.
€ 3.888/m²
4921EZ Made
€ 455.000 k.k.
€ 4.789/m²
4921VS Made
€ 410.000 k.k.
€ 3.565/m²
4921BJ Made
€ 375.000 k.k.
€ 5.136/m²
4921SK Made
€ 699.000 k.k.
€ 4.957/m²
4921WD Made
€ 429.000 k.k.
€ 3.351/m²
4921HW Made
€ 995.000 k.k.
€ 5.751/m²
4921ZG Made
€ 409.000 k.k.
€ 5.927/m²
4921VA Made
€ 449.000 k.k.
€ 3.184/m²
4921DC Made
€ 415.000 k.k.
€ 5.000/m²
4921EB Made
€ 370.000 k.k.
€ 4.683/m²
4921HR Made
€ 910.000 k.k.
€ 4.439/m²
4921ZA Made
€ 625.000 k.k.
€ 3.955/m²
4921JP Made
€ 650.000 k.k.
€ 4.421/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Made.
Zelf je woning verkopen in Made? Vergelijk verkoopmakelaars in Made of bekijk de beste verkoopmakelaars in Made als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Made.
De kosten van een makelaar in Made verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Made om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 104 verkochte woningen in Made binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Made geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Made om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Made.
Vergelijk makelaars in Made op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Made of de top 10 makelaars in Made om snel sterke kantoren te ontdekken.
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Made. In 2025 waren er 13.080 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 421.000.