Verkochte woningen in Mariënvelde

Bekijk 7 verkochte woningen in Mariënvelde

Aangesloten bij: Vastgoed Nederland NVM Makelaars

Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Mariënvelde. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 7 woningen in Mariënvelde.

Selectie

Zoek en filter woningen

Stel je voorkeuren in en ontdek woningen die bij je passen.

Totaal aanbod 241.453
Filters

Stel prijs, oppervlakte en overige kenmerken in. Pas een filter aan of klik op Toon woningen. Locatie wijzigt direct hierboven.

Reset filters

Je zoekt op

  • Plaats Mariënvelde
  • Status Verkocht

Huis verkopen in Mariënvelde? Vergelijk verkoopmakelaars

Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Mariënvelde.

Gratis offerte aanvragen

  • Offertes in Mariënvelde
  • Vrijblijvend
  • Persoonlijk
  • Gratis tarieven vergelijken

Zelf je woning verkopen in Mariënvelde? Vergelijk verkoopmakelaars in Mariënvelde of bekijk de beste verkoopmakelaars in Mariënvelde als referentie bij jouw keuze.

Vergelijk meerdere offertes

Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.

Veelgestelde vragen over verkochte woningen in Mariënvelde

Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Mariënvelde.

Woon- en buurtcijfers in Mariënvelde

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Mariënvelde. In 2026 waren er 939 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 390.000.

Deze cijfers helpen om het woningaanbod in Mariënvelde beter te beoordelen en te vergelijken met recente verkochte woningen. Oriënteer je daarna op passende topmakelaars in Mariënvelde voor verkoopadvies in deze regio.

Inwoners

939

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 390.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 29.300

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

5

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Mariënvelde
Jaar Inwoners
2021 900
2022 900
2023 925
2024 930
2025 925
2026 939

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Mariënvelde
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 340.000
2024 EUR 353.000
2025 EUR 390.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 200 0-15: 165 15-25: 120 25-45: 205 45-65: 285

Opleidingsniveau

Hoger

170

Praktisch

140

Middelbaar

400

Herkomst inwoners (2025)

Europa

30

Nederland

870

Buiten Europa

30

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 25
Appartementen 49
Tussenwoningen 29
Vrijstaande woningen 177
Twee-onder-één-kap woningen 104

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 13
1900 tot 1925 24
1925 tot 1950 53
1950 tot 1970 104
1970 tot 1980 39
1980 tot 1990 36
1990 tot 2000 28
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 19
2020 en later 21

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

65

Label A

60

Label G

50

Label B

45

Label D

40

Label F

37

Label E

15

Label A+++

8

Label A+

2

Label A++++

2

Label A++

0

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Mariënvelde
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.520 3.670
2021 1.680 3.740
2022 1.350 3.570
2023 1.060 3.370
2024 1.020 3.400

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 720 • Elektriciteit: 2.440

Huurwoning

Gas: 1.060 • Elektriciteit: 2.740

Koopwoning

Gas: 1.060 • Elektriciteit: 3.490

Appartement

Gas: 1.060 • Elektriciteit: 2.800

Tussenwoning

Gas: 760 • Elektriciteit: 2.440

Vrijstaande woning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 3.830

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Elektriciteit: 3.170

Bedrijvigheid in Mariënvelde (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 0
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 120

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Mariënvelde
Periode Misdrijven
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 2
mrt 2026 1
nov 2024 2
nov 2025 1
okt 2024 0
okt 2025 1
sep 2024 0
sep 2025 0

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Mariënvelde.

Veelgestelde vragen over wonen in Mariënvelde

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Mariënvelde?

Mariënvelde telt in 2026 ongeveer 939 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Mariënvelde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Mariënvelde is in 2025 circa € 390.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Mariënvelde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Mariënvelde ligt rond € 29.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Mariënvelde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Mariënvelde?

In Mariënvelde komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 177 woningen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.