Verkochte woningen in Megen

Bekijk 7 verkochte woningen in Megen

Aangesloten bij: Vastgoed Nederland NVM Makelaars

Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Megen. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 13 woningen in Megen.

Selectie

Zoek en filter woningen

Stel je voorkeuren in en ontdek woningen die bij je passen.

Totaal aanbod 242.874
Filters

Stel prijs, oppervlakte en overige kenmerken in. Pas een filter aan of klik op Toon woningen. Locatie wijzigt direct hierboven.

Reset filters

Je zoekt op

  • Plaats Megen
  • Status Verkocht

Huis verkopen in Megen? Vergelijk verkoopmakelaars

Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 32 makelaars in Megen.

Gratis offerte aanvragen

  • Offertes in Megen
  • Vrijblijvend
  • Persoonlijk
  • Gratis tarieven vergelijken

Zelf je woning verkopen in Megen? Vergelijk verkoopmakelaars in Megen of bekijk de beste verkoopmakelaars in Megen als referentie bij jouw keuze.

Vergelijk meerdere offertes

Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.

Veelgestelde vragen over verkochte woningen in Megen

Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Megen.

Woon- en buurtcijfers in Megen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Megen. In 2025 waren er 1.750 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 415.000.

Deze cijfers helpen om het woningaanbod in Megen beter te beoordelen en te vergelijken met recente verkochte woningen. Oriënteer je daarna op passende topmakelaars in Megen voor verkoopadvies in deze regio.

Inwoners

1.750

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 415.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 31.900

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

24

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Megen
Jaar Inwoners
2021 1.740
2022 1.720
2023 1.720
2024 1.760
2025 1.750

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Megen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 278.000
2022 EUR 320.000
2023 EUR 378.000
2024 EUR 392.000
2025 EUR 415.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 445 0-15: 280 15-25: 185 25-45: 400 45-65: 445

Opleidingsniveau

Hoger

370

Praktisch

370

Middelbaar

570

Herkomst inwoners (2025)

Europa

90

Nederland

1.580

Buiten Europa

80

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 110
Appartementen 79
Tussenwoningen 142
Vrijstaande woningen 222
Twee-onder-één-kap woningen 215

Bouwperiode van panden

Voor 1700 8
1700 tot 1900 64
1900 tot 1925 39
1925 tot 1950 60
1950 tot 1970 137
1970 tot 1980 114
1980 tot 1990 110
1990 tot 2000 61
2000 tot 2010 17
2010 tot 2020 76
2020 en later 32

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

200

Label C

195

Label B

127

Label D

77

Label G

73

Label F

44

Label E

19

Label A+++

10

Label A+

8

Label A++

8

Label A++++

2

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Megen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.480 3.410
2021 1.630 3.390
2022 1.270 3.170
2023 1.040 2.990
2024 990 3.080

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 990 • Elektriciteit: 2.850

Huurwoning

Gas: 770 • Elektriciteit: 2.100

Koopwoning

Gas: 1.180 • Elektriciteit: 3.470

Appartement

Gas: 630 • Elektriciteit: 1.760

Tussenwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.340 • Elektriciteit: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Elektriciteit: 2.840

Bedrijvigheid in Megen (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 55
Overheid, onderwijs en zorg 30
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 220

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Megen
Periode Misdrijven
jan 2025 4
jan 2026 3
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 4
mrt 2025 2
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 5
okt 2025 3
sep 2024 1
sep 2025 1

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Megen.

Veelgestelde vragen over wonen in Megen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Megen?

Megen telt in 2025 ongeveer 1.750 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Megen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Megen is in 2025 circa € 415.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Megen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Megen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Megen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 24 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Megen?

In Megen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 222 woningen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.