Inwoners
68.299
Laatste jaar: 2026
Opleverdatum circa 1 september 2026 (verkopers verhuizen naar het Havenkwartier). In de wijk “Hoog-Zandveld”, op een goede en rustige locatie, ligt deze goed onderhouden, aan de achterzijde uitgebouwde eengezinswoning met zonnige achtertuin. De woning is gelegen aan een autovrij hofje met groenvoorziening. De achtertuin is keurig aangelegd en voorzien van een vrijstaande stenen berging en achterom. De woning beschikt over energielabel A, mede dankzij extra vloerisolatie en 12 zonnepanelen. Verwarming vindt plaats door middel van een Nefit HR-combiketel volgens opgave (2004). De woning is zeer centraal gelegen nabij scholen, openbaar vervoer, winkels, recreatievoorzieningen en uitvalswegen. INDELING BEGANE GROND Entree, hal met toiletruimte en meterkast. Luxe keuken aan de voorzijde van de woning, voorzien van diverse inbouwapparatuur. De tuingerichte woonkamer is aan de achterzijde 3 meter uitgebouwd en heeft openslaande deuren naar de achtertuin, die is voorzien van een vrijstaande stenen berging en achterom. De gehele begane grond heeft een lichte plavuizen vloer met vloerverwarming. 1e VERDIEPING Overloop met toegang tot 3 ruime slaapkamers van respectievelijk ca. 13,9 m², 8,7 m² en 9,1 m². De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een inloopdouche, ligbad, tweede toilet, vaste wastafel en designradiator. 2e VERDIEPING Overloop met toegang tot de zeer royale 4e slaapkamer van ca. 22,3 m², die zowel aan de voor- als achterzijde is voorzien van een dakkapel. Bijzonderheden • Recent gemoderniseerde eengezinswoning in de wijk ‘Hoog-Zandveld’. • Woning is aan de achterzijde over de volledige breedte 3 meter uitgebouwd, waardoor een zeer royale en lichte woonkamer is ontstaan. • Achtertuin met ruime stenen berging en achterom. • Luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. • De woning is op de 2e verdieping aan de voor- en achterzijde voorzien van royale dakkapellen over nagenoeg de gehele breedte van de woning. • Begane grond voorzien van plavuizen vloer met vloerverwarming. • Ideaal gesitueerd nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en groenvoorzieningen. • De woning wordt aangeboden met de mogelijkheid van een garantie die dubbele maandlasten compenseert. • Volledige brochure te downloaden via onze website. • Woning centraal verwarmd door Nefit HR-combiketel volgens opgave (2004). • Betonvloer begane grond gerepareerd met garantie en extra geïsoleerd. • Energielabel A.
€ 495.000
Kosten koper (geschat): € 11.750
2% overdrachtsbelasting (€ 9.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 506.750
3,04%
Jaarlijks
€ 24.750
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.
Douche, ligbad, toilet, en wastafel
Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Nieuwegein
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Nieuwegein. In 2026 waren er 68.299 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 386.000.
Inwoners
68.299
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 386.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 34.700
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
3.759
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Label C
12.189
Label A
7.575
Label B
5.217
Label D
2.936
Label A+++
1.724
Label A+
1.603
Label E
734
Label A++
678
Label G
403
Label F
357
Label A++++
186
Label A+++++
12
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gas: 610 • Elektriciteit: 2.810
Huurwoning
Gas: 280 • Elektriciteit: 2.050
Koopwoning
Gas: 450 • Elektriciteit: 2.690
Appartement
Gas: 170 • Elektriciteit: 1.930
Tussenwoning
Gas: 450 • Elektriciteit: 2.650
Vrijstaande woning
Gas: 920 • Elektriciteit: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 950 • Elektriciteit: 3.300
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.500
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Nieuwegein.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
3438PW Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 5.682/m²
3436XG Nieuwegein
€ 449.000 k.k.
€ 2.935/m²
3438XK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.898/m²
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²
3432ZV Nieuwegein
€ 375.000 k.k.
€ 5.859/m²
3435VN Nieuwegein
€ 599.000 k.k.
€ 3.791/m²
3437AE Nieuwegein
€ 1.665 p/m
€ 21/m²