Inwoners
68.299
Laatste jaar: 2026
€ 350.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 8.850
2% overdrachtsbelasting (€ 7.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 358.850
Koopprijs /m²: € 3.932
Royale en goed onderhouden MAISONNETTE WONING met riant terras van 15m2 en 3 slaapkamers ! Aantrekkelijk en rustig gelegen in de wijk Batau-Noord met veel groen. Een ideale combinatie van rust en alle voorzieningen als winkelcentrum ‘Muntplein’ , scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen in de directe omgeving. Het bouwjaar is 1978 en is de woning voorzien van dakisolatie, muurisolatie en dubbele beglazing (gedeeltelijk HR++). Verwarming middels c.v.- combiketel. Het energielabel is B. Het royale terras van de woning is op het Westen gesitueerd. Op de begane grond is de privé berging gelegen. De maandelijkse servicekosten bedragen € 179,-. Het woonoppervlak bedraagt ca. 89m2. Een afgesloten entree geeft toegang tot de woonverdieping. Indeling woning: ruime hal met meterkast, trapkast en modern toilet. De hal geeft tevens toegang tot de ruime en lichte woonkamer met deur naar het terras. De half open keuken bevindt zich aan de voorzijde en is de keukeninrichting voorzien van koelkast, vaatwasser, keramische kookplaat, oven en afzuigkap. Verdieping 1: overloop met velux dakraam en wasruimte, 2-tal goed bemeten slaapkamers waarvan 1 slaapkamer met kastenwand. Verder een keurige badkamer met wastafel in ombouw, ligbad, douchecabine en 2e toilet. Verdieping 2: kleine overloop met deur naar de zolderkamer welke is voorzien van 2 dakramen alsmede een deur naar de c.v.-/bergruimte. Kenmerken: • Zeer ruime 4-kamerwoning • Royaal terras op het Westen • Privé berging • Energielabel B • Rustige woonomgeving • Keurige en complete afwerking • Loopafstand van voorzieningen (winkelcentrum en openbaar vervoer) • Goede vloer- en wand afwerking • Complete keukeninrichting • Complete badkamer
€ 350.000
Kosten koper (geschat): € 8.850
2% overdrachtsbelasting (€ 7.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 358.850
2,78%
Jaarlijks
€ 17.500
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).
Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Nieuwegein
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Nieuwegein. In 2026 waren er 68.299 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 386.000.
Inwoners
68.299
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 386.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 34.700
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
3.759
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Label C
12.189
Label A
7.575
Label B
5.217
Label D
2.936
Label A+++
1.724
Label A+
1.603
Label E
734
Label A++
678
Label G
403
Label F
357
Label A++++
186
Label A+++++
12
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gas: 610 • Elektriciteit: 2.810
Huurwoning
Gas: 280 • Elektriciteit: 2.050
Koopwoning
Gas: 450 • Elektriciteit: 2.690
Appartement
Gas: 170 • Elektriciteit: 1.930
Tussenwoning
Gas: 450 • Elektriciteit: 2.650
Vrijstaande woning
Gas: 920 • Elektriciteit: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 950 • Elektriciteit: 3.300
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.500
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Nieuwegein.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
3433EC Nieuwegein
€ 375.000 k.k.
€ 5.597/m²
3432TP Nieuwegein
€ 292.000 k.k.
€ 4.562/m²
3437ZL Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.286/m²
3437PW Nieuwegein
€ 1.995 p/m
€ 21/m²
3438XR Nieuwegein
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²
3436HZ Nieuwegein
€ 795.000 k.k.
€ 4.676/m²
3438HE Nieuwegein
€ 570.000 k.k.
€ 4.560/m²
3437DS Nieuwegein
€ 439.000 k.k.
€ 4.103/m²