- Verkocht
Steffenberg 10
6595BJ Ottersum
€ 385.000 k.k.
€ 3.031/m²
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 23 verkochte woningen in Ottersum
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Ottersum of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Ottersum. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 28 woningen in Ottersum.
6595BJ Ottersum
€ 385.000 k.k.
€ 3.031/m²
6595AC Ottersum
€ 269.000 k.k.
€ 1.245/m²
6595BA Ottersum
€ 419.000 k.k.
€ 3.707/m²
6595BL Ottersum
€ 499.000 k.k.
€ 3.158/m²
6595AT Ottersum
€ 435.000 k.k.
€ 1.933/m²
6595BD Ottersum
€ 475.000 k.k.
€ 4.318/m²
6595AT Ottersum
€ 492.000 k.k.
€ 4.169/m²
6595BH Ottersum
€ 335.000 k.k.
€ 3.350/m²
6595AT Ottersum
€ 385.000 k.k.
€ 2.938/m²
6595CA Ottersum
€ 699.000 k.k.
€ 3.883/m²
6595BH Ottersum
€ 475.000 k.k.
€ 3.417/m²
6595MB Ottersum
€ 1.000.000 k.k.
€ 2.309/m²
6595PC Ottersum
€ 900.000 k.k.
€ 3.571/m²
6595AM Ottersum
€ 439.000 k.k.
€ 3.540/m²
6595BH Ottersum
€ 400.000 k.k.
€ 3.389/m²
6595AM Ottersum
€ 399.000 k.k.
€ 3.990/m²
6595AM Ottersum
€ 585.000 k.k.
€ 3.567/m²
6595BM Ottersum
€ 484.000 k.k.
€ 3.482/m²
6595AE Ottersum
€ 549.000 k.k.
€ 4.357/m²
6595CD Ottersum
€ 595.000 k.k.
€ 3.863/m²
6595BG Ottersum
€ 379.000 k.k.
€ 2.984/m²
6595BA Ottersum
€ 849.000 k.k.
€ 4.376/m²
6595AB Ottersum
€ 569.500 k.k.
€ 3.029/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Ottersum.
Zelf je woning verkopen in Ottersum? Vergelijk verkoopmakelaars in Ottersum of bekijk de beste verkoopmakelaars in Ottersum als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Ottersum.
De kosten van een makelaar in Ottersum verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Ottersum om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 23 verkochte woningen in Ottersum binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Ottersum geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Ottersum om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Ottersum.
Vergelijk makelaars in Ottersum op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Ottersum of de top 10 makelaars in Ottersum om snel sterke kantoren te ontdekken.