- Verkocht
Breeuwer 31
9611LL Sappemeer
€ 289.000 k.k.
€ 2.948/m²
- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 75 verkochte woningen in Sappemeer
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Sappemeer of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Sappemeer. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 111 woningen in Sappemeer.
9611LL Sappemeer
€ 289.000 k.k.
€ 2.948/m²
9611MP Sappemeer
€ 315.000 k.k.
€ 2.581/m²
9611KM Sappemeer
€ 269.000 k.k.
€ 2.744/m²
9611AZ Sappemeer
€ 369.500 k.k.
€ 4.151/m²
9611BC Sappemeer
€ 375.000 k.k.
€ 3.099/m²
9611ES Sappemeer
€ 295.000 k.k.
€ 3.687/m²
9611HX Sappemeer
€ 232.500 k.k.
€ 2.421/m²
9611BT Sappemeer
€ 499.000 k.k.
€ 4.990/m²
9611DH Sappemeer
€ 449.000 k.k.
€ 3.184/m²
9611MN Sappemeer
€ 275.000 k.k.
€ 2.182/m²
9611EH Sappemeer
€ 189.500 k.k.
€ 3.158/m²
9611KH Sappemeer
€ 235.000 k.k.
€ 2.373/m²
9611EA Sappemeer
€ 725.000 k.k.
€ 3.519/m²
9611DC Sappemeer
€ 725.000 k.k.
€ 3.236/m²
9611JW Sappemeer
€ 214.500 k.k.
€ 1.802/m²
9611AB Sappemeer
€ 389.500 k.k.
€ 3.446/m²
9611EW Sappemeer
€ 315.000 k.k.
€ 3.937/m²
9611DH Sappemeer
€ 450.000 k.k.
€ 3.082/m²
9611HT Sappemeer
€ 219.000 k.k.
€ 2.329/m²
9611LH Sappemeer
€ 299.500 k.k.
€ 2.627/m²
9611CJ Sappemeer
€ 485.000 k.k.
€ 3.190/m²
9611GV Sappemeer
€ 299.900 k.k.
€ 2.940/m²
9611AZ Sappemeer
€ 459.500 k.k.
€ 3.534/m²
9611AG Sappemeer
€ 425.000 k.k.
€ 2.607/m²
9611JT Sappemeer
€ 225.000 k.k.
€ 0/m²
9611GT Sappemeer
€ 235.000 k.k.
€ 3.175/m²
9611JT Sappemeer
€ 235.000 k.k.
€ 2.937/m²
9611KM Sappemeer
€ 189.500 k.k.
€ 1.876/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 24 makelaars in Sappemeer.
Recent verkocht in Sappemeer? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Sappemeer, vergelijk verkoopmakelaars in Sappemeer of bekijk de beste verkoopmakelaars in Sappemeer voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Sappemeer.
De kosten van een makelaar in Sappemeer verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Sappemeer kun je 24 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Sappemeer om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 75 verkochte woningen in Sappemeer binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.