- Verkocht
Triangelstraat 40
5402JB Uden
€ 390.000 k.k.
€ 3.391/m²
- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 351 verkochte woningen in Uden
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Uden of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Uden. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 510 woningen in Uden.
5402JB Uden
€ 390.000 k.k.
€ 3.391/m²
5403WX Uden
€ 425.000 k.k.
€ 3.695/m²
5402VR Uden
€ 489.000 k.k.
€ 3.820/m²
5402KS Uden
€ 435.000 k.k.
€ 3.372/m²
5401CG Uden
€ 319.500 k.k.
€ 4.260/m²
5406XH Uden
€ 1.650.000 k.k.
€ 3.846/m²
5401AL Uden
€ 445.000 k.k.
€ 3.677/m²
5403ER Uden
€ 595.000 k.k.
€ 3.863/m²
5403BD Uden
€ 469.000 k.k.
€ 3.692/m²
5401PK Uden
€ 559.000 k.k.
€ 4.581/m²
5402XK Uden
€ 385.000 k.k.
€ 4.638/m²
5403VR Uden
€ 465.000 k.k.
€ 4.843/m²
5403WS Uden
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
5401LZ Uden
€ 545.000 k.k.
€ 4.291/m²
5404NS Uden
€ 449.000 k.k.
€ 4.045/m²
5402AB Uden
€ 450.000 k.k.
€ 3.308/m²
5403AL Uden
€ 435.000 k.k.
€ 3.595/m²
5402XH Uden
€ 499.000 k.k.
€ 4.158/m²
5401GV Uden
€ 489.000 k.k.
€ 4.890/m²
5401AG Uden
€ 639.000 k.k.
€ 4.768/m²
5402LW Uden
€ 550.000 k.k.
€ 3.254/m²
5403XS Uden
€ 439.000 k.k.
€ 3.628/m²
5401HM Uden
€ 350.000 k.k.
€ 4.794/m²
5402LB Uden
€ 499.000 k.k.
€ 3.696/m²
5401AT Uden
€ 535.000 k.k.
€ 3.429/m²
5403GB Uden
€ 400.000 k.k.
€ 3.478/m²
5406CN Uden
€ 625.000 k.k.
€ 3.453/m²
5402VJ Uden
€ 369.000 k.k.
€ 4.100/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Uden.
Recent verkocht in Uden? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Uden, vergelijk verkoopmakelaars in Uden of bekijk de beste verkoopmakelaars in Uden voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Uden.
De kosten van een makelaar in Uden verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Uden om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 351 verkochte woningen in Uden binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Uden geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Uden om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Uden. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Uden.