- Verkocht
De Vooruitgang 29
1693DT Wervershoof
€ 425.000 k.k.
€ 3.601/m²
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 86 verkochte woningen in Wervershoof
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Wervershoof of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Wervershoof. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 118 woningen in Wervershoof.
1693DT Wervershoof
€ 425.000 k.k.
€ 3.601/m²
1693HP Wervershoof
€ 550.000 k.k.
€ 4.954/m²
1693HP Wervershoof
Prijs op aanvraag
1693DE Wervershoof
Prijs op aanvraag
1693HP Wervershoof
€ 295.000 k.k.
€ 5.462/m²
1693PD Wervershoof
€ 400.000 k.k.
€ 3.174/m²
1693GE Wervershoof
€ 375.000 k.k.
€ 2.717/m²
1693GA Wervershoof
€ 350.000 k.k.
€ 3.181/m²
1693BW Wervershoof
€ 580.000 k.k.
€ 3.580/m²
1693HP Wervershoof
€ 560.000 k.k.
€ 4.444/m²
1693HP Wervershoof
€ 500.000 k.k.
€ 4.166/m²
1693HP Wervershoof
€ 600.000 k.k.
€ 4.838/m²
1693NS Wervershoof
€ 1.250.000 k.k.
€ 5.952/m²
1693HP Wervershoof
€ 645.000 k.k.
€ 4.479/m²
1693DT Wervershoof
Prijs op aanvraag
1693CP Wervershoof
€ 550.000 k.k.
€ 3.055/m²
1693AG Wervershoof
€ 350.000 k.k.
€ 4.605/m²
1693EW Wervershoof
€ 330.000 k.k.
€ 3.300/m²
1693GV Wervershoof
€ 400.000 k.k.
€ 2.985/m²
1693LT Wervershoof
€ 335.000 k.k.
€ 3.316/m²
1693GS Wervershoof
€ 385.000 k.k.
€ 3.347/m²
1693EN Wervershoof
€ 350.000 k.k.
€ 2.966/m²
1693EW Wervershoof
€ 350.000 k.k.
€ 0/m²
1693HK Wervershoof
€ 850.000 k.k.
€ 0/m²
1693HP Wervershoof
€ 569.000 k.k.
€ 0/m²
1693PC Wervershoof
€ 450.000 k.k.
€ 3.333/m²
1693KP Wervershoof
€ 299.000 k.k.
€ 4.397/m²
1693HP Wervershoof
Prijs op aanvraag
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Wervershoof.
Zelf je woning verkopen in Wervershoof? Vergelijk verkoopmakelaars in Wervershoof of bekijk de beste verkoopmakelaars in Wervershoof als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Wervershoof.
De kosten van een makelaar in Wervershoof verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Wervershoof om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 86 verkochte woningen in Wervershoof binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Wervershoof geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Wervershoof om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Wervershoof.