- Verkocht
Langweide 11
6363AT Wijnandsrade
€ 360.000 k.k.
€ 2.250/m²
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 319 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 12 verkochte woningen in Wijnandsrade
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Wijnandsrade of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Wijnandsrade. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 17 woningen in Wijnandsrade.
6363AT Wijnandsrade
€ 360.000 k.k.
€ 2.250/m²
6363CS Wijnandsrade
€ 275.000 k.k.
€ 1.598/m²
6363BW Wijnandsrade
€ 579.500 k.k.
€ 3.219/m²
6363AE Wijnandsrade
€ 368.000 k.k.
€ 3.092/m²
6363BJ Wijnandsrade
€ 365.000 k.k.
€ 3.543/m²
6363CK Wijnandsrade
€ 795.000 k.k.
€ 3.878/m²
6363AV Wijnandsrade
€ 388.000 k.k.
€ 3.373/m²
6363BR Wijnandsrade
€ 310.000 k.k.
€ 3.483/m²
6363BV Wijnandsrade
€ 349.000 k.k.
€ 3.490/m²
6363BV Wijnandsrade
€ 285.000 k.k.
€ 2.766/m²
6363BG Wijnandsrade
€ 449.000 k.k.
€ 2.721/m²
6363BV Wijnandsrade
€ 400.000 k.k.
€ 0/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Wijnandsrade.
Zelf je woning verkopen in Wijnandsrade? Vergelijk verkoopmakelaars in Wijnandsrade of bekijk de beste verkoopmakelaars in Wijnandsrade als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Wijnandsrade.
De kosten van een makelaar in Wijnandsrade verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Wijnandsrade om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 12 verkochte woningen in Wijnandsrade binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Wijnandsrade geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Wijnandsrade om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Wijnandsrade.
Vergelijk makelaars in Wijnandsrade op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Wijnandsrade of de top 10 makelaars in Wijnandsrade om snel sterke kantoren te ontdekken.
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Wijnandsrade. In 2026 waren er 1.608 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 372.000.
Deze cijfers helpen om het woningaanbod in Wijnandsrade beter te beoordelen en te vergelijken met recente verkochte woningen. Oriënteer je daarna op passende topmakelaars in Wijnandsrade voor verkoopadvies in deze regio.
Inwoners
1.608
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 372.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 35.300
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
34
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 1.635 |
| 2022 | 1.630 |
| 2023 | 1.620 |
| 2024 | 1.620 |
| 2025 | 1.615 |
| 2026 | 1.608 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 340.000 |
| 2024 | EUR 340.000 |
| 2025 | EUR 372.000 |
Hoger
450
Praktisch
240
Middelbaar
520
Europa
165
Nederland
1.390
Buiten Europa
60
Label D
201
Label C
195
Label G
78
Label B
76
Label F
69
Label A
62
Label E
44
Label A++
4
Label A+++
3
Label A+
2
Label A++++
1
Label A+++++
0
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.620 | 3.300 |
| 2021 | 1.830 | 3.430 |
| 2022 | 1.390 | 3.260 |
| 2023 | 1.130 | 3.120 |
| 2024 | 1.100 | 3.230 |
Hoekwoning
Gas: 990 • Elektriciteit: 2.690
Huurwoning
Gas: 940 • Elektriciteit: 2.170
Koopwoning
Gas: 1.180 • Elektriciteit: 3.360
Appartement
Gas: 930 • Elektriciteit: 1.950
Tussenwoning
Gas: 930 • Elektriciteit: 2.520
Vrijstaande woning
Gas: 1.340 • Elektriciteit: 3.840
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.090 • Elektriciteit: 2.970
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 185
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 1 |
| jul 2025 | 5 |
| jun 2025 | 4 |
| mei 2025 | 2 |
| mrt 2025 | 5 |
| mrt 2026 | 1 |
| nov 2024 | 1 |
| nov 2025 | 4 |
| okt 2024 | 6 |
| okt 2025 | 2 |
| sep 2024 | 1 |
| sep 2025 | 4 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Wijnandsrade.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Wijnandsrade telt in 2026 ongeveer 1.608 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Wijnandsrade is in 2025 circa € 372.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wijnandsrade ligt rond € 35.300 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 34 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Wijnandsrade komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 281 woningen.