- Verkocht
Van Limburg Stirumlaan 12
3931HS Woudenberg
€ 450.000 k.k.
€ 0/m²
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 125 verkochte woningen in Woudenberg
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Woudenberg of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Woudenberg. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 174 woningen in Woudenberg.
3931HS Woudenberg
€ 450.000 k.k.
€ 0/m²
3931PG Woudenberg
€ 889.000 k.k.
€ 0/m²
3931TS Woudenberg
€ 469.500 k.k.
€ 0/m²
3931WR Woudenberg
€ 450.000 k.k.
€ 3.688/m²
3931TA Woudenberg
€ 465.000 k.k.
€ 3.549/m²
3931SM Woudenberg
€ 435.000 k.k.
€ 4.677/m²
3931LG Woudenberg
€ 499.000 k.k.
€ 3.898/m²
3931WD Woudenberg
€ 350.000 k.k.
€ 5.072/m²
3931AJ Woudenberg
€ 485.000 k.k.
€ 3.849/m²
3931CM Woudenberg
€ 375.000 k.k.
€ 7.352/m²
3931CM Woudenberg
€ 285.000 k.k.
€ 6.951/m²
3931RB Woudenberg
€ 685.000 k.k.
€ 4.928/m²
3931KS Woudenberg
€ 450.000 k.k.
€ 5.421/m²
3931AC Woudenberg
€ 450.000 k.k.
€ 3.333/m²
3931RD Woudenberg
€ 469.000 k.k.
€ 4.150/m²
3931GD Woudenberg
€ 395.000 k.k.
€ 3.950/m²
3931JH Woudenberg
€ 995.000 k.k.
€ 4.383/m²
3931ZZ Woudenberg
€ 515.000 k.k.
€ 4.327/m²
3931PL Woudenberg
€ 1.950.000 k.k.
€ 5.012/m²
3931SK Woudenberg
€ 450.000 k.k.
€ 4.285/m²
3931JK Woudenberg
€ 649.000 k.k.
€ 5.408/m²
3931BB Woudenberg
€ 497.500 k.k.
€ 4.441/m²
3931CR Woudenberg
€ 550.000 k.k.
€ 3.642/m²
3931KV Woudenberg
€ 695.000 k.k.
€ 4.040/m²
3931GN Woudenberg
€ 675.000 k.k.
€ 5.075/m²
3931LG Woudenberg
€ 469.500 k.k.
€ 3.817/m²
3931EN Woudenberg
€ 700.000 k.k.
€ 5.833/m²
3931HE Woudenberg
€ 275.000 k.k.
€ 5.851/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Woudenberg.
Recent verkocht in Woudenberg? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Woudenberg, vergelijk verkoopmakelaars in Woudenberg of bekijk de beste verkoopmakelaars in Woudenberg voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Woudenberg.
De kosten van een makelaar in Woudenberg verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Woudenberg om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.