Oomen Makelaardij & Taxaties Brakel
In Brakel staat Oomen Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de woningmarkt. Wij combineren lokale kennis met professionele expertise om jou te helpen bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Onze belofte is om jou met zorg en transparantie te begeleiden in ieder stapje van het proces. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is gericht op detailongenomen advi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Esdoornstraat 9
5306XS Brakel
€ 395.000 k.k.
€ 4.389/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 237 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Boogerd 29
5305CK Zuilichem
€ 425.000 k.k.
€ 3.899/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 269 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Hovendsedijk 47
5306AH Brakel
€ 550.000 k.k.
€ 4.104/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 373 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Hovendsedijk 51
5306AH Brakel
€ 650.000 k.k.
€ 4.422/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 709 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Jonker Aartendam 12
5306BD Brakel
€ 670.000 k.k.
€ 4.652/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 471 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Burgemeester Posweg 12 b
5306GD Brakel
€ 340.000 k.k.
€ 4.358/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (30)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
30 Bewertungen insgesamt
Funda
16 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
Janna van den Bergh-Sikkema
6We hebben een huis bezichtigd waarbij Lean Oomen ons rond leidde, het was een prettige bezichtiging waarin we alle tijd en ruimte kregen. Alleen toen we vragen stelden, kregen we naar ons idee niet echt duidelijke antwoorden. Ook later bij de reactie op onze biedingen, hadden we op iets meer duidelijkheid gehoopt, zodat we wellicht verder konden onderhandelen. Kortom, wat ons betreft had de communicatie wat beter/duidelijker gekund.
-
Wout van Wijk
10Na het overlijden van m'n broer hebben we contact opgenomen met Lean Oomen. Hij heeft ons uitstekend geholpen met de verkoop van het huis. Hij heeft een mooie waardebepaling van het huis gedaan en nadat het te koop stond is het snel verkocht. Alle zaken perfect geregeld!
-
Kamillestraat 21
10Na het overlijden van m'n broer hebben we contact opgenomen met Lean Oomen. Hij heeft ons uitstekend geholpen met de verkoop van het huis. Hij heeft een mooie waardebepaling van het huis gedan en nadat het te koop stond is het snel verkocht. Alle zaken perfect geregeld!
-
Aart van Osstraat 9
10Übersetzt durch KIVon der ersten bis zur letzten Minute angenehme Zusammenarbeit und Arbeitsweise mit gutem Rat und prima Service. Ich würde es wieder wählen.
-
Willem van Oranjestraat 40
9Übersetzt durch KIDer Makler war sehr angenehm im Umgang. Er gab ehrlichen Rat und gute Ratschläge. Gute Kommunikation und hielt Vereinbarungen ein.