HEM makelaardij
HEM makelaardij staat voor persoonlijk advies en gedetailleerde begeleiding in Rotterdam en omgeving. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid, zorgt HEM ervoor dat uw woonwensen centraal staan. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis, wilt verhuren of taxatie nodig heeft, HEM staat voor u klaar. Onze werkwijze is gebaseerd op transparantie, betrouwbaarheid en persoonlijke aandacht. Xander Meulendijk, beëdigd NVM-Makelaar en Taxate...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Waterwerk 21
3063HB Rotterdam
€ 475.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 106 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
IJsselmondselaan 241
3064AS Rotterdam
€ 315.000 k.k.
€ 4.846/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 65 m²
- Fläche des Grundstücks
- 71 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Maria Danneels erf 17
2907BD Capelle aan den IJssel
€ 360.000 k.k.
€ 3.025/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Kleiweg 182 B
3051SK Rotterdam
€ 300.000 k.k.
€ 4.411/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Ad van der Steurzoom 78
2662JA Bergschenhoek
€ 600.000 k.k.
€ 4.167/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Bijlwerffstraat 10 A 02
3039VG Rotterdam
€ 420.000 k.k.
€ 5.250/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (31)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
31 Bewertungen insgesamt
Funda
25 Bewertungen auf Funda
6 Bewertungen bei Google
-
Maria Danneels erf 17
10Wij zijn erg blij met onze aankoopmakelaar. Hij is eerlijk en nuchter: geen mooie praatjes of valse beloftes, maar realistische verwachtingen. Dat waardeerden we enorm, want uiteindelijk is alles precies zo gelopen als hij had ingeschat: het aantal bezichtingen, de biedingen en de uiteindelijke verkoopprijs. Daarnaast gaat hij grondig te werk. Hij heeft de stukken nauwkeurig doorgelezen, meerdere fouten ontdekt en kritische vragen gesteld die wij zelf nooit hadden bedacht. Dat …
-
Oostplein 110
9He was referred to me by a colleague who had a great experience. He is reachable at all times and provides you with clear and honest advice. He also helped in getting us a trusted and helpful mortgage advisor. Moreover, he stays in touch not only during the buying process but later after the purchase is complete to ensure the experience is seamless while moving in the house.
-
Buizenwerf 151
9Übersetzt durch KIXander ist realistisch und bietet Ruhe in einer spannenden Zeit. Er hält seine Termine ein und ist flexibel in seinen Arbeitszeiten.
-
Jufferkade 22
10Übersetzt durch KIWir haben HEM Makler gewählt, da wir aufgrund der kleineren Größe persönlicher erscheinen und zuvor mit einem größeren Büro eine weniger gute Erfahrung gemacht hatten. Zudem wurden alle von HEM verkauften Immobilien zu einem guten Preis veräußert. Xander ist professionell, flexibel, sympathisch, kennt den Markt und war zweimal seinen Lohn wert.